Kto atakuje mieszkańców Chicago? Liczne ofiary strzelaniny na ulicach miasta

W południowej części Chicago wczoraj wieczorem i w nocy z piątku na sobotę doszło do serii ataków z użyciem broni palnej.  Nie żyją cztery osoby, co najmniej 13 jest rannych.   

W ciągu minionej doby w południowej części Chicago nieznany sprawca zastrzelił cztery przypadkowe osoby, ranił 13 innych

Pierwsze strzały wczorajszej padły ok. godziny 17:45 w dzielnicy Bridgeport.  Nieznany sprawca postrzelił 30-letniego mężczyznę, który zmarł w szpitalu im. Johna H. Strogera Juniora – poinformowało biuro medycyny sądowej hrabstwa Cook.

Niedługo potem przy skrzyżowaniu ulicy 79. i Drexel Avenue w dzielnicy Chatham nieznany sprawca otworzył ogień do 42-letniej kobiety i 17-letniego chłopca. Kobieta została postrzelona w nogę, chłopiec zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Trzecią ofiarą był 33-letni mężczyzna, postrzelony przez nieznanego sprawcę ok. godziny 20:00 w dzielnicy Chesterfield.

Kolejne strzały padły o 2:30 nad ranem w sobotę przy 4900 South Drexel Boulevard. Do siedzącej w samochodzie pary podeszło dwóch mężczyzn, z których jeden był uzbrojony. Zażądali oddania pieniędzy. Kiedy właściciel samochodu postawił opór – pały śmiertlene strzały.

Policja odnotowała także w ciągu nocy  co najmnie 13 postrzeleń. Do jednego z incydentów doszło na ulicy Ohio w pobliżu Oakley Boulevard, kiedy z przejeżdzającego samochodu padły strzały w kierunku grupy osób stojących przed domem, gdzie trwało przyjęcie. Rannych zostało dwoch mężczyzn (40 i 21 lat) i 44-letnia kobieta.

Dziś około godz. 4:00 nad ranem oddano strzały do siedzącej na tarasie domu pary. Poszkodowani twierdzą, że usłyszeli strzały i poczuli ból, nie zdążyli zauważyć sprawcy. Policja prowadzi intensywne dochodzenie.

AS

Categories: Chicago

Comments

  1. stan
    stan 25 sierpnia, 2012, 10:16

    myślę, że policja powinna się zainteresować niejakim hehe czy tez pepe, ludzie zaczynający „fiksować” np. po rozwodzie różnie odreagowują stressy. jedni chleją inni strzelają do niewinnych ludzio jeszcze inni robią obie rzeczy na raz. Na Podhalu znana była sporawa jednego z lekarzy, który porozwodzie najpierw się upił a później z dubeltówką gonilk po rynku… (podobno wyjechał do USA – ten lekarz)

    Reply this comment
    • yur
      yur 25 sierpnia, 2012, 13:43

      Stan, o czym chciałeś napisać? Robisz za brukowca na tym forum, nie wieżę.

      Reply this comment
      • Mada_Faka
        Mada_Faka 25 sierpnia, 2012, 17:35

        jurus , uzyj swojego „googlowania na facebooku” i doszukaj sie roznicy miedzy slowami „wierze” a „wieze” . to zeby ci pomoc zalosny analfabeto
        „siedzi jurus na wiezy i nie wierzy na na wiezy jest gniazdo jezozwierzy”

        Reply this comment
        • yur
          yur 26 sierpnia, 2012, 01:29

          „Roznice” to ja widzę poeto. Miałem jeszcze napisać brókowca i foróm, miałbyś radość ale darowałem sobie.

          Reply this comment
          • Mada_Faka
            Mada_Faka 26 sierpnia, 2012, 07:55

            koljeny raz po zblaznieniu sie chcesz zrobic przerobke ze ty celowo glaba z siebie robisz? jestes nie tylko nieukiem, ale jeszcze smierdzacym leniem ktoremu nie chce sie sprawdzic w ksiazce czy internecie poprawnej pisowni.

      • stan
        stan 26 sierpnia, 2012, 10:19

        jasne ze za brukowca, bym mial kamienie to co poniektorych bym se jeszcze nimi poobrzucal, tak jak w szkole na gorce rzucalem

        Reply this comment
  2. pepe
    pepe 25 sierpnia, 2012, 14:20

    Staniu maniaku ty koniecznie schizofreniku udaj sie do specjalisty,bo u ciebie to rodzinne.Pisales wczesniej,ze pochodzisz z Poronina,gdzie wisza gacie po Leninie a twoi przodkowie ratowali przywodce rewolucji :-)A ty kogo uratowales? ….pewnie kure przed kogutem oszolomie 🙂

    Reply this comment
    • Mada_Faka
      Mada_Faka 25 sierpnia, 2012, 17:36

      po co ty tyle pyskujesz ? co ty chcesz grala z siebie zrobic? ty z koza spokrewniony?

      Reply this comment
    • stan
      stan 26 sierpnia, 2012, 10:17

      Ze dziadek uratowal zycie Leninowi to inna sprawa, spotkal go na pyrci (wies bucu nowotarski co to i ka to?) i mogl go popchnac w dol ale tego nie zrobil wiec mu zycie uratowal. Ja se pisze ze z Poronina tak jak ty ze z Nowego Targu, ale ci nie wierze bo cie tylko matula w szpitalu powila a nie w chalpie w Waksmundzie. Tak tak hehenku, tys z tej samej wioski co ten bandyta co mu teroz w Gorcach pomnik stawiaja. Ty sie tez pomnika doczekasz jak „madrych inaczej” beda pomnikami honorowac jak teraz i bandytow honoruja.

      Reply this comment
  3. yur
    yur 26 sierpnia, 2012, 12:43

    „Ty nawet tłuku nie wiesz, gdzie przecinek postawić dwa przecinki w jednym zdaniu i obydwa wstawione chyba drogą losowania …oczywiście, że celowo.” Ja tak bym napisał co by się ze wstydu nie spalić. Zgodzisz się? Jak nie to się chociaż uśmiechnij do cudzych niedoskonałości.

    Reply this comment
    • Mada_Faka
      Mada_Faka 26 sierpnia, 2012, 14:38

      czy jest ktos kto rozumie co ty piszesz? jaki jest sens tego zdania jesli w ogole jest jakis…
      ty swojej glupoty i tepoty nie tlumacz niedoskonaloscia , to sa totalnie rozne rzeczy.

      Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*