Krewki pracownik baru nie przyznał się do winy

Adam Sobanski fot. Palatine Police Dept.

Adam Sobanski, oskarżony o napad i pobicie w barze w podmiejskim Palatine, nie przyznał się do winy. W zatargu, do którego doszło w Lamplighter Inn Tavern & Grille, brała udział m.in. uczestniczka popularnego programu „American Idol”.

Na 32-letnim Sobanskim ciążą zarzuty poważnego pobicia w związku z awanturą, do której doszło 8 lipca ok. 2 w nocy. Policja przyjechała do położonego w centrum Palatine baru Lamplighter Inn Tavern & Grille, gdzie znalazła ślady bójki oraz mężczyznę z obrażeniami głowy i twarzy. Świadkowie zeznali, że został on pobity przez zatrudnionego w barze Sobanskiego.

Awantura wybuchła, kiedy grupa, w której przebywała znana z telewizyjnego programu „American Idol” Haley Reinhart, została poproszona o opuszczenie lokalu. W związku z bójką gwiazda otrzymała upomnienie policji z Palatine.

Zdaniem poszkodowanego Alana Chislofa, który pozwał krewkiego pracownika oraz lokal, Sobanski zaatakował go bez powodu, wskutek czego 30-latek doznał wstrząśnienia mózgu, miał złamany nos, podbite oczy i rozcięte czoło.

Sobanski został aresztowany pod zarzutem napaści i pobicia 19 lipca, lecz przebywa na wolności po wpłaceniu kaucji. Przed sądem ponownie stanie 10 października w Rolling Meadows.
(jm, gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*