Kotobójczynie aresztowane

Kelly Palermo (z lewej) i Samantha Palermo  fot.DuPage County State's Attorney's Office

Kelly Palermo (z lewej) i Samantha Palermo fot.DuPage County State’s Attorney’s Office

21-letnia Samantha Palermo i jej 50-letnia matka Kelly Palermo staną przed sądem za zamordowanie domowego kota. Prokuratura określiła ich czyn jako „odrażający”.

Kobiety zostały oskarżone o okrutne znęcanie się nad zwierzęciem, po tym jak przed kilkoma dniami wspólnie zasztyletowały domowego kota. Do zdarzenia doszło w domu Samanthy Palermo w podmiejskim Elmhurst. Jej matka, przebywająca z wizytą u córki mieszkanka Chicago, w pewnej chwili zdenerwowała się na kota. Kobieta złapała zwierzę i przytrzymała je, w tym momencie 21-latka zadała kotu kilka ciosów nożem.

Według ustaleń prokuratury na okrucieństwo zareagował 14-letni syn Kelly Palermo, który odebrał matce rannego kota i zadzwonił na numer alarmowy 911. Jednak zanim policja przyjechała na miejsce zdarzenia, kobiety dobiły zwierzę nożem. Zaraz potem obie zostały aresztowane.

W czwartek rano kotobójczynie stanęły przed sądem powiatu DuPage. Wobec obydwu sędzia Robert Kleeman wyznaczył kaucje w wysokości 125 tys. dolarów. Kobiety staną przed sądem 6 i 7 lipca.

(gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*