Konsulat Generalny RP w Chicago na Twitterze i Facebooku

Znalezienie aktualnych informacji na temat działalności polskiej placówki dyplomatycznej w Wietrznym Mieście jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Oprócz nowej strony internetowej www.chicago.msz.gov.pl, Konsulat Generalny RP w Chicago jest również obecny w mediach społecznościowych: Facebook i Twitter.

fot. Najnowsze informacje publikowane przez pracowników konsulatu znaleźć można m.in. na Twitterze

Przedstawiciele konsulatu, zachęcają wszystkich tych, których interesują sprawy polskie w regionie Środkowego Zachodu do odwiedzania  oficjalnych kont, na których każdego dnia zamieszczane są informacje, komunikaty oraz zdjęcia o ważnych dla Polski i Polonii wydarzeniach: w Polsce, Europie oraz w stanie, regionie i w całych Stanach Zjednoczonych.

Konsulat zaprasza do śledzenia  jego oficjalnego konta na Twitterze: @PLinChicago.

Klikając w ikonkę „LIKE” na oficjalnej stronie Polskiego Konsulatu na Facebooku: Consulate General of the Republic of Poland in Chicagobędą Państwo mogli otrzymywać regularne informacje o sprawach istotnych dla Polski.

Media społecznościowe to bardzo atrakcyjny, najłatwiejszy i najszybszy dostęp do aktualnych informacji o Polsce w regionie, którego społeczność polonijna jest największym skupiskiem Polaków i osób polskiego pochodzenia poza granicami Polski.

Przedstawiciele konsulatu do odwiedzania oficjalnych kont w mediach społecznościowych zachęcają nie tylko Polaków i Amerykanów polskiego pochodzenia, ale również wszystkich tych, którym bliskie są sprawy Polski po obu stronach oceanu.

Źródło: Konsulat Generalny RP w Chicago

Categories: Chicago, Porady

Comments

 1. Mada_Faka
  Mada_Faka 2 grudnia, 2012, 18:06

  mysle ze zaszczyt kopnal konsulat gdyz madafaka kliknal „like it” mimo ze nie lubi kiczu. zdjecia w albumach to jakis bigos , zadnych zdjec pokazujacych wnetrze odrestaurowanego konsulatu tylko same „cwiatki” . inna sprawa ze jakosc tych zdjec to zenada jak na konsulat, wezcie jednego z kilku znanych forografow ( raczej fotografikow) polonijnych zeby przynajmniej na imrezach typu wizyta prezydenta robil zdjecia a nie fotki jak japonski turysta z okienka autokarowego.a samo zdjecie profilowe to szanowna pani konsul powinna na swoj prywatny profil wrzucic, to ma byc strona konsulatu rzeczypospolitej polskiej ktora pani tylko reprezentuje , wiec moze by ktos zobaczyl jakies polskie godlo , barwy narodowe ?
  ktos wam musi postekac zebyscie w samouwielbienie nie wpadli….

  Reply this comment
 2. Fak_Fakowi_Fak
  Fak_Fakowi_Fak 2 grudnia, 2012, 18:29

  Dupek wszystko krytykuje.

  Reply this comment
 3. Fak_Fakowi_Fak
  Fak_Fakowi_Fak 2 grudnia, 2012, 23:55

  A co cieciu portalowy wazelina to tez przez ciebie ‚wynalezione’ slowo? Padlinozerco nie aporuj wiecej wez na klate i przemilcz:)

  Reply this comment
  • Mada_Faka
   Mada_Faka 3 grudnia, 2012, 07:26

   wazelina jest slowem uzytym przez madafake do opisania wlazenia przez niektorych z was w doope adminowi

   Reply this comment
 4. Fak_Fakowi_Fak
  Fak_Fakowi_Fak 3 grudnia, 2012, 08:29

  Nie sluchasz komend cieciu 🙂

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*