Koniec z prostytucją na Lawrence i na Archer

Koniec z prostytucją na Lawrence i na Archer

Likwidacja trzech agencji towarzyskich, w tym na ulicy Lawrence i Archer, i siedem aresztowań – to wynik zakończonego właśnie 11-miesięcznego śledztwa prowadzonego przez szeryfa powiatu Cook i Departament Bezpieczeństwa Narodowego.

Specjalny oddział policji powiatowej oraz agenci Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego 27 czerwca urządzili obławę na trzy domy publiczne w rejonie Chicago, w tym jeden w niezarejestrowanym obszarze Maine Township. Aresztowania były wynikiem trwającego 11 miesięcy śledztwa wymierzonego w walkę z prostytucją.

Oficerowie przeszukali dwa mieszkania – w rejonie 3900 W. Lawrence Ave. w chicagowskiej dzielnicy Albany Park oraz na południu miasta w okolicy 4500 S. Archer – oraz jedno na obszarze miejskim Maine Township w okolicy 1000 Holly Lane. Według policji, w trzech mieszkaniach odbywał się nielegalny proceder z udziałem dużej liczby klientów.

Łącznie władze aresztowały siedmiu sutenerów i klientów: 19-letniego Salomona Diaza, 51-letniego Audelio Aguilara-Hernandeza, 46-letniego Antonio Cruza, 22-letniego Ignacio Santanę-Pinedę, 22-letniego Salvadora Santanę-Pinedę oraz 36-letniego Arturo Santanę-Pinedę.

Przedstawiciel Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego powiedział gazecie „Chicago Sun-Times”, że przy okazji rozprawienia się z prostytucją dokonano również aresztowań imigracyjnych.

(jm)

fot.: EPA/JIM LO SCALZO

Categories: Chicago

Comments

 1. diwron
  diwron 30 czerwca, 2017, 19:58

  Kolejny przykład prześladowania latynoskich imigrantów. Czyżby Trump miał już takie wpływy w Chicago, które (jako Sanctuary City) chce niezłomnie walczyć o ochronę wszystkich imigrantów to jest legalnych i nielegalnych. Podobno R.Emanuel niedawno miał poruszające wystąpienie na temat ochrony imigrantów i takie antyimigranckie hece dzieją się pod jego bokiem. Koniec świata.

  Reply this comment
 2. olo
  olo 1 lipca, 2017, 04:36

  no to chlopcy postukali:) . Same latynoskie lovelasy.

  Reply this comment
 3. Normals
  Normals 1 lipca, 2017, 14:32

  I komu to przeszkadzalo, latynosi mogli sie wyszumiec, dziewczyny zarabialy a tak znowu wzrosnie liczba gwaltow…..

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*