Kobieta w czerni postrzeliła ojca i córkę

fot.geralt/pixabay.com

fot.geralt/pixabay.com

Ubrana na czarno kobieta wdarła się w niedzielny wieczór do mieszkania w Bridgeview, poważnie raniąc mieszkańców – ojca i córkę. Następnie popełniła samobójstwo.

52-letni mężczyzna i jego 27-letnia córka zostali kilkakrotnie postrzeleni i w ciężkim stanie odwiezieni do Advocate Christ Medical Center w Oak Lawn. Ich stan określa się jako poważny.

Matce i dwojgu innym dzieciom, 17-letatce i 14-letniemu chłopcu udało się zbiec. Nikt z nich nie odniósł obrażeń.

Walter Klimek szef policji w Bridgview powiedział, że napastniczką okazała się 28-letnia kobieta. Jej ciało znaleziono w kuchni mieszkania, gdzie doszło do próby zabójstwa. Kobieta zginęła śmiercią samobójczą od strzału w głowę. W pobliżu znaleziono karabinek półautomatyczny z trzema magazynkami.Policja ustaliła, że napastniczka oddała przynajmniej 15 strzałów.

Motyw napaści jest przedmiotem śledztwa. Policyjni detektywi mają nadzieję uzyskać więcej szczegółów podczas przesłuchania w szpitalu.

Klimek przypuszcza, że kobieta była dobrą znajomą rodziny. – Przyjmujemy, że był to odosobniony incydent i nie szukamy współsprawcy – dodaje szef policji w Bridgeview. (ak)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*