Kobieta oskarżona o zastrzelenie kuzynki

Mieszkanka Chicago, która podczas imprezy urodzinowej w hotelu w Skokie postrzeliła swoją kuzynkę, usłyszała zarzut nieumyślnego zabójstwa.

Ariana Alcala fot.Cook County State’s Attorney

W sobotę, 11 sierpnia, krótko przed północą policjanci z podmiejskiego Skokie otrzymali wezwanie w sprawie strzelaniny w hotelu Hampton Inn, znajdującym się przy 5201 Old Orchard Road. W hotelowym pokoju policjanci znaleźli młodą kobietyę z raną postrzałową. Ranna zmarła po przewiezieniu do szpitala. Ofiara została zidentyfikowana jako 22-letnia mieszkanka Chicago, Lesly Coronel.

Śledczy ustalili, że podczas świętowania urodzin Lesly Coronel doszło do awantury, podczas której jubilatka została postrzelona przez swoją kuzynkę, 23-letnią Arianę Alcalę z Chicago. Alcala została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze opatrzyli ranę po uderzeniu w oko przez jednego z uczestników imprezy na krótko przed postrzeleniem kuzynki.

Ariana Alcala usłyszała zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Sędzia wyznaczył kaucję w wysokości 100 tys. dol. W razie wyjścia z aresztu oskarżona będzie objęta monitoringiem elektronicznym. Przed sądem ponownie stanie 17 września.
(gd)

 

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*