Kierowca ciężarówki Renee Hodorowicz śmiertelną ofiarą karambolu

Kierowca ciężarówki Renee Hodorowicz śmiertelną ofiarą karambolu

Władze zidentyfikowały 53-letnią Renee Hodorowicz z Joliet jako kierowcę ciężarówki i śmiertelną ofiarę karambolu, do którego doszło w nocy 29 stycznia na autostradzie I-294 w pobliżu lotniska O’Hare. W wypadku z udziałem czterech pojazdów obrażenia odniosły trzy inne osoby.

Jak poinformowała policja stanowa, ciężarówka z przyczepą firmy International nie zdążyła wyhamować i zapoczątkowała reakcję łańcuchową kolizji uderzając w tył innej ciężarówki z ładunkiem, która następnie zderzyła się z vanem, a ten z kolejną ciężarówką.

Kierowca ciężarówki firmy International, 53-letnia Renee Hodorowicz z Joliet, została przewieziona w stanie krytycznym do Advocate Lutheran General Hospital w w Park Ridge, gdzie zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Kierowcy pozostałych pojazdów, które brały udział w wypadku, zostali hospitalizowani z obrażeniami niezagrażającymi życiu.

Karambol na wiele godzin sparaliżował autostradę I-294 w pobliżu lotniska O’Hare; droga szybkiego ruchu została ponownie otwarta 30 stycznia we wczesnych godzinach porannych.

(ao)

fot.Carolina K. Smith/Flickr

Categories: Chicago

Comments

  1. Anonim
    Anonim 30 stycznia, 2018, 22:35

    Widzialem to cos strasznego.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*