Kelnerka opluła syna Trumpa w chicagowskim barze

Kelnerka opluła syna Trumpa w chicagowskim barze

Eric Trump, syn prezydenta USA, Donalda Trumpa, został opluty przez kelnerkę będąc gościem w jednym z ekskluzywnych lokali w Chicago.

Trump Jr. spędzał wieczór w lokalu The Aviary, zlokalizowanym przy 955 West Fulton Market, kiedy jedna z pracownic podeszła do niego i opluła go. Kobieta została natychmiast aresztowana przez agentów Secret Service.

Do incydentu doszło we wtorek 25 czerwca około godz. 8.30 pm. Na miejsce wezwana została policja, która asystowała przedstawicielom Secret Service podczas dochodzenia i wyjaśniania okoliczności sprawy. Funkcjonariusze Secret Service odmówili komentarza w tej sprawie.

Według doniesień medialnych,  Eric Trump nie wniósł formalnej skargi przeciwko kelnerce i odzyskała ona wolność, ale została zawieszona w obowiązkach przez zarząd restauracji. Syn prezydenta, który w oficjalnym oświadczeniu nazwał incydent „obrzydliwym aktem dokonanym przez osobę z problemami emocjonalnymi”, był widziany opuszczając bar i odjeżdżając w asyście dwóch ciemnych SUV.

Eric Trump zatrzymał się w Trump Tower, hotelu należącym do rodziny Trumpów.
Przedstawiciele baru, w którym doszło do incydentu, wydali oświadczenie, w którym stwierdzili, że prowadzą własne dochodzenie w tej sprawie i że oplucie gościa jest niedopuszczalnym, nagannym zachowaniem, które nigdy nie powinno mieć miejsca.

Przedstawiciel lokalu oświadczył również, że bar otrzymał pogróżki i krzywdzące, fałszywe recenzje zamieszczane online.
(ar)

Na zdjęciu: Eric Trump, The Aviary fot.SHAWN THEW/EPA-EFE/Shutterstock/Google Map/screenshot

Categories: Chicago

Comments

  1. Stefan
    Stefan 30 czerwca, 2019, 09:37

    Odbieranie dzieci rodzicom i zamykanie w klatkach dla psow bez mydla i pasty do zebow w porownaniu do bycia oplutym w najbardziej ekskluzywnym barze w Chicago Priceless

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*