Jest rysopis i portret pamięciowy porywacza z Elgin

Portret pamięciowy porywacza z Elgin fot.Elgin Police Department

Portret pamięciowy porywacza z Elgin fot.Elgin Police Department

Policja Elgin opublikowała bardziej szczegółowy rysopis i portret pamięciowy mężczyzny, który usiłował porwać niemowlaka z wózka prowadzonego przez matkę.

Niedoszły porywacz jest Latynosem o lekko kręconych włosach, w wieku około 30 lat, średniego wzrostu i średniej tuszy. Na dłoni prawej ręki ma wytatuowaną czaszkę. W chwili incydentu ubrany był w dżinsy i czarną koszulę z krótkim rękawem.

Przypomnijmy, że 45-letnia matka, trzymająca też za rękę drugie dziecko, uniemożliwiła porwanie szarpiąc się z napastnikiem i wzywając pomocy. Mężczyzna wystraszył się krzyku kobiety i zbiegł samochodem, który prowadzony był przez innego osobnika.

Do zuchwałej próby uprowadzenia dziecka doszło 9 lipca w rejonie skrzyżowania ulic Gertrude i Morgan w Elgin, około godz. 20, a więc gdy jeszcze było widno.

Policja prosi o kontakt świadków incydentu. Mogą oni telefonować pod numer: (847) 289-2600. Informacje też można zgłaszać anonimowo pod numerem telefonu (847) 695-4195 albo wysyłając SMS-a: 847411 (trzeba wpisać na początku wiadomości: ELGINPD).

(ao)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*