Jest aresztowanie ws. tajemniczego zabójstwa w Schiller Park

Jest aresztowanie ws. tajemniczego zabójstwa w Schiller Park

Aresztowano osobę, która może być powiązana z tajemniczym zabójstwem mieszkanki Pensylwanii, do którego doszło 24 maja w podchicagowskim Schiller Park.

Aresztowana osoba, której danych nie ujawniono, odpowie na zarzuty ucieczki i unikania policji w związku z tajemniczym postrzeleniem 47-letniej Quetcy Benitez i jej 19-letniego syna.

Do zdarzenia doszło 24 maja około 11.50 w rejonie 9500 W. Lawrence Ave. w Schiller Park. Quetcy Benitez i jej 19-letni syn jechali czarną czterodrzwiową hondą, gdy zostali ostrzelani i uderzyli w drzewo. Kobieta zginęła na miejscu w wyniku ran postrzałowych. 19-latek w wyniku zderzenia samochodu z drzewem doznał niegroźnych obrażeń. Policja podejrzewa, że powodem strzelaniny była drogowa sprzeczka.

Policja z Schiller Park otrzymała kilka tropów, z których jeden doprowadził do zidentyfikowania i aresztowania jednej osoby.

Policyjne śledztwo trwa, gdyż – jak twierdzi policja – strzelanina i uderzenie mogły być wynikiem różnych okoliczności. Osoby, które mogą udzielić informacji w tej sprawie proszone są o telefon do departamentu policji w Schiller Park: (847) 678-4794.

(jm, ao, gd)

fot.odishareporter.in/youtube

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*