Jedyny Polak na Chicago Tattoo Arts Convention

W Chicago trwa właśnie The Chicago Tattoo Arts Convention – dwudniowe święto miłośników tatuaży. Organizatorzy imprezy przekonują, że to najlepsze tego typu show w całych Stanach Zjednoczonych. Od piątku w Crowne Plaza Chicago O’Hare Hotel odbywają się pokazy sztuki prosto spod igły. 

fot. Jacek Boczarski/ Przemysław Król

fot. Jacek Boczarski/ Przemysław Król

Podczas weekendowych pokazów Chicago Tattoo Arts Convention widzowie mieli okazję podpatrzyć pracę ponad 300 najlepszych tatuażystów z całego świata. Impreza potrwa do godziny 20:00 w niedzielę, a odbywa się pod adresem  Crown Plaza Hotel, 5440 N. River Rd. , Chicago, IL 60018.

Wśród najważniejszych punktów programu organizatorzy wyliczają m.in. wizytę Amy Nicoletto z LA Ink, Megan Massacre i Jessicy Gahring z NY Ink. To najlepsi specjaliści z najbardziej znanych i renomowanych studio tatuażu w USA. LA Ink i NY Ink doczekały się nawet swojego reality show na kanale TLC, w których widzowie mogą podpatrzeć historię klientów studia.

Na targach Chicago Tattoo Arts Convention pojawił się również jedyny przedstawiciel polskich tatuażystów – Przemysław „Łyskacz” Król. Polak jest byłym członkiem grupy muzycznej Mor W.A., a obecnie poświęcił się pasji tatuowania. Jak sam mówi, uważa się za artystę. Jego zdaniem praca, którą wykonuje do lekkich nie należy, ponieważ wymaga  zarówno wyobraźni, jak i precyzji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Jacka Boczarskiego:

Cincopa WordPress plugin

Jacek Boczarski
http://fotochicago.blogspot.com/
http://www.jacekb.webs.com/

Categories: Chicago, Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*