Jeden zastrzelony, troje rannych

Jeden zastrzelony, troje rannych

Bijatyka na pięści na stacji benzynowej zakończyła się strzelaniną, w wyniku której śmierć poniósł jeden z uczestników awantury, a troje pozostałych odniosło obrażenia. W Avondale coraz częściej mają miejsce akty przemocy: w weekend został tam postrzelony mężczyzna.

Do najnowszego zdarzenia doszło 22 maja przed godziną 3 rano na stacji benzynowej Shell w rejonie 3000 W. Belmont Ave. Strzelaninę poprzedzała kłótnia i bijatyka na pięści między dwiema grupami. Dwie kobiety i dwóch mężczyzn wysiadło z nissana pathfindera, a dwie kobiety i mężczyzna z hondy accord. Obie grupy zaczęły na siebie krzyczeć, a następnie doszło do rękoczynów i strzelaniny.

Policja poinformowała, że ofiary strzelaniny mają powiązania z gangami. W wyniku wymiany ognia śmierć poniósł 25-latek. 20-latek i 24-latka są w stanie krytycznym, a 37-latek odniósł obrażenia niezagrażające życiu.

Przypomnijmy, że 20 maja wieczorem w okolicy 3200 N. Pulaski postrzelony został 18-latek jadący autem jako pasażer, gdy ktoś z mijającego pojazd SUV otworzył ogień w jego stronę. Policja wciąż poszukuje sprawcy bądź też sprawców tej strzelaniny.

(ao)

Na zdjęciu: Stacja Shell, gdzie doszło do strzelaniny fot.Google Map

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*