Jechał pod wpływem, rozbił samochód i uciekł do lasu

Emil Nichitoi fot.Des Plaines Police

Mężczyzna, który spowodował groźny wypadek w podmiejskim Des Plaines, został oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu. Emil Nichitoi rozbił samochód w pobliskim lesie, a następnie zbiegł z miejsca wypadku, zostawiając we wraku pojazdu swoją ranną dziewczynę.

Do groźnego wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w rejonie Rand Road i Ballard Rd. w Des Plaines. Około 2.20 am na pobliskim zalesionym terenie znaleziono rozbity pojazd, znacznie uszkodzony słup i zerwaną linię napięcia. Strażacy musieli rozcinać karoserię, żeby wydobyć z samochodu ranną kobietę. Została przewieziona do Advocate Lutheran General Hospital w Park Ridge.

Przez kilka godzin policja z pomocą psów tropiących poszukiwała w lesie drugiej ofiary wypadku. Ostatecznie mężczyznę bez butów i kurtki, lecz z mocnym odorem alkoholu, znaleźli na parkingu pracownicy Chicago Behavioral Hospital w Des Plaines.

Emil Nichitoi usłyszał zarzuty jazdy pod pływem alkoholu, ucieczki z miejsca wypadku, jazdy po nieprawidłowej stronie jezdni oraz przekroczenia prędkości.
(jm)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*