Indiana. Makabryczne szczegóły śmierci 13-latka trzymanego w klatce

Po dwóch latach na jaw  wyszła makabryczna prawda o śmierci Christiana Choat z Gary w Indianie. 13-latek był przez wiele lat bity przez ojca i macochę, którzy w bestialski sposób także się nad nim znęcali, m.in trzymając go klatce dla psa. Po śmierci chłopca zakopali jego ciało i przykryli płytą betonową. Sprawa wyszła na jaw, gdy tajemnicę wyjawiła biologicznej matce siostra Christiana.

fot.Lake County Sheriff/od lewej: Riley Lowell Choate, Kimberly Leona Kubina i Christian Choate

Christian mieszkał ze swoim ojcem Rileyem Choate, jego żoną Kimberly Kubiną i ich dziećmi na osiedlu przyczep kampingowych w Gary w Indianie. 

Okazało się, że Christian przez wiele lat był maltretowany. Początkowo, Kimberly uciekała się do przemocy fizycznej, ale potem zaczęła  przywiązywać chłopca do łóżka, co miało zapobiec jego ucieczce  do biologicznej matki, Aimee Estrady, i wyjawieniu jej, że jest ofiarą przemocy. Według zeznań siostry macocha z czasem zaczęła zamykać dziecko w klatce dla psa, która mieściła się w jej sypialni. Inne dzieci próbowały mu pomóc przynosząc mu jedzenie, jednak matka krzyczała na nie mówiąc: „Powinien być zamknięty. Jest psem.”

Jedyną odpowiedzialną za opiekowanie się Christianem osobą była jego siostra Christina. Miała go myć, karmić, zmuszać do ćwiczeń oraz karać. Gdy nie wywiązywała się z tych obowiązków, ojciec bił także i ją. dziewczyna była także zmuszana do bicia brata, a Riley nagrywał akt przemocy i pokazywał  innym dzieciom jako przestrogę.

4 kwietnia br. Christian przestał jeść, co doprowadziło do furii jego ojca. Bił dziecko po głowie po czym zamknął w budzie i kazał Christinie go pilnować. Kiedy następnego dnia dziewczyna przyniosła mu jedzenie, chłopiec nie oddychał. Riley i Kimberly owinęli jego ciało w worki i zakopali na terenie osiedla, gdzie mieszkali.

Riley Choate przyznał, że córka zadzwoniła do niego z informacją, że chłopiec nie żyje. Twierdzi, że wpadł w panikę i dlatego nie powiadomił policji. Utrzymuje, że pochował syna z Biblią i krzyżem. Autopsja wykazała, że chłopiec zmarł na kutek licznych ran pourazowych na skutek pobicia.

Zarówno Kimberly Kubina, jak i jej mąż,  odpowiedzą za zabójstwo.Jego siostrze nie zostały przedstawione żadne zarzuty. Wcześniej nie poinformowała policji, gdyż ojciec groził, że ja zabije jeśli wyjawi komuś prawdę.

Riley Choate był wcześniej karany za pobicia, kradzież samochodu i znęcanie się nad innymi. Rodzice dziecka, po jego śmierci, poinformowali policję o jego zaginięciu.

MK

Categories: Chicago

Comments

  1. Kyle
    Kyle 11 maja, 2011, 20:20

    kara smierci !!!

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*