Idzie zima, zima zła!

fot. Matt Campbell/PAP/EPA

fot. Matt Campbell/PAP/EPA

Zdaniem meteorologów zima, która wraz z opadami śniegu przyszła do Chicago w ubiegły weekend, zostanie z nami na dobre. Temperatury drastycznie spadną, a w sobotę może poprószyć śniegiem.

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie znoszą jesiennej słoty, zła dla zmarzluchów. Zimny front arktycznego powietrza przyniesie w najbliższych dniach spadek temperatur. Najchłodniej, choć słonecznie i bez opadów będzie w piątek, kiedy temperatura spadnie do 24 stopni Fahrenheita (-4 stopnie Celsjusza). Weekend będzie nieco cieplejszy, choć pochmurny, a w sobotę po południu i w nocy z soboty na niedzielę może spaść śnieg.

Prawdziwy atak zimna służby meteorologiczne przewidują w przyszłym tygodniu. W przyszły wtorek, 13 grudnia, temperatura spadnie do 17 stopni Fahrenheita (-8 stopni Celsjusza), a w czwartek do 9 stopni Fahrenhaita (-13 stopni Celsjusza). W nocy termometry pokażą poniżej zera w skali Fahrenheita (-18 stopni Celsjusza). Przydadzą się ciepłe kurtki, czapki i rękawiczki. Pomimo spadku temperatur w najbliższym tygodniu aura będzie dla nas dosyć łaskawa, meteorolodzy nie zapowiadają obfitych opadów.

(gd)

Categories: Chicago
Tags: pogoda, śnieg, zima

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*