Hillary Clinton promuje w Chicago książkę dla dzieci

Hillary Clinton promuje w Chicago książkę dla dzieci

Zeszłoroczna kandydatka demokratów na prezydenta Hillary Clinton wystąpiła w Chicago na dorocznej konferencji Stowarzyszenia Bibliotek Amerykańskich.

Była pierwsza dama i sekretarz stanu Hillary Clinton w przemówieniu wygłoszonym 27 czerwca w McCormick Place, sponsorowanym przez wydawnictwo Simon & Schuster, poruszyła temat swojej mającej ukazać się jesienią książki dla dzieci pt. „It Takes a Village”.

Bogato Ilustrowana książka dla młodych czytelników, zainspirowana książką Clinton z 1996 r. dla dorosłych o tym samym tytule, po raz pierwszy ukaże się nakładem wydawnictwa Simon & Schuster we wrześniu.

W przemówieniu Clinton żartowała, że w pogodzeniu się z porażką w wyborach prezydenckich pomogła jej okazjonalna lampka wina. Wezwała również bibliotekarzy do podjęcia roli liderów w obronie prawdy i faktów.

Podczas konferencji przemawiała również m.in. aktorka Sarah Jessica Parker.

Stowarzyszenie Bibliotek Amerykańskich (American Library Association, ALA) to organizacja mająca na celu promocję bibliotek i szeroko pojętej edukacji bibliotecznej.

(jm)

Na zdj.: Hillary Clinton i Rahm Emanuel w Chicago fot. Mayor Rahm Emanuel/Twitter

Categories: Chicago

Comments

 1. diwron
  diwron 27 czerwca, 2017, 14:09

  Szczyt hipokryzji i barbarzyństwa. Osoba, która uważa, że dziecko nienarodzone (nawet bezpośrednio przed urodzeniem) nie ma żadnych praw i jest bezkształtną masą do wyrzucenia na śmietnik promuje książkę dla dzieci.

  Reply this comment
  • Rysiu
   Rysiu 27 czerwca, 2017, 21:26

   Szczytem hipokryzji jestes tylko i wylacznie TY, ty stary dziadygo romanie (podpisujacy sie teraz diwron), sukienkowy kleszczu, ktory zyje z moich podatkow. Ty stary dziadzie nie masz nawet pojecia, jak sie dzieci robi, a co tu mowic o ciazy, aborcji czy cesarskich cieciach.

   Reply this comment
 2. Jacek
  Jacek 27 czerwca, 2017, 15:26

  Ten usmiech szyderczy…..

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*