Gwiazda kina promuje w Illinois bezpieczną jazdę

Gwiazda kina promuje w Illinois bezpieczną jazdę

Służby zajmujące się bezpieczeństwem na drogach Illinois zaprosiły gwiazdę kina do wzięcia udziału w akcji informacyjnej dotyczącej bezpiecznego poruszania się po drogach w czasie wakacji i świąt. Aktor Michael Rooker, znany z roli w serialu „The Walking Dead”, będzie twarzą kampanii promującej bezpieczeństwo ruchu, zorganizowanej przez Stanowy Departament Transportu.

Hasło kampanii „The Driving Dead” nawiązuje do tytułu serialu i jednocześnie zapowiada serię filmów Wideo będących wprowadzeniem do szeroko zakrojonej akcji bezpieczeństwa na drogach. Aktor pojawił się w czwartek na konferencji prasowej w teatrze Music Box w Chicago, gdzie odbyła się premiera pierwszego odcinka serii. Towarzyszyli mu przedstawiciele firmy reklamowej Arthur Agency oraz rzecznicy programów bezpieczeństwa na drogach.

Rozpoczęcie kampanii zaplanowano na dzień Święta Pracy (Labor Day). Jej twórcy poprzez media społecznościowe i cyfrowe zamierzają dotrzeć do kierowców jeżdżących pod wpływem alkoholu i osób, które nie zapinają pasów. (mig)

Zdjęcie: Michael Rooker fot.Nina Prommer/EPA

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*