Gutierrez chce impeachmentu Trumpa

Luis Gutierrez fot.Thais Llorca/EPA

Grupa demokratów w Izbie Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, w tym kongresman Luis Gutierrez z Illinois, rozpoczęła procedurę impeachmentu, czyli podjęła formalne kroki mające na celu usunięcie z urzędu prezydenta Donalda Trumpa.

Kongresman Luis Gutierrez (4. okręg w Chicago) oświadczył, że legislatorzy ściśle współpracują z adwokatami specjalizującymi się w prawie konstytucyjnym, którzy zamierzają wykorzystać różne paragrafy z kodeksu prawnego impeachmentu.

Należy się spodziewać, że inicjatywa demokratów nigdy nie doczeka się realizacji, ponieważ republikanie stanowiący większość w Izbie nie dopuszczą do głosowania w sprawie pozbawienia Trumpa prezydentury.

(ao)

Categories: Chicago

Comments

 1. Basia
  Basia 15 listopada, 2017, 16:59

  Kon by sie usmial! Pewnie boi sie o swoich braci nielegalnych ze Trump ich deportuje!

  Reply this comment
  • krzych
   krzych 15 listopada, 2017, 20:56

   Impeachmentu nie bedzie Mueller szybciej zalozy kajdanki Trumpowi i jego „doradcom” ( synkom, zieciowi i coreczce).Mueller nadchodzi!

   Reply this comment
  • Ezy
   Ezy 15 listopada, 2017, 21:07

   Basiu Gutierrez pochodzi z Portoryko. Nie ma się o co obawiać, ponieważ Portorykanie są obywaelami USA.

   Reply this comment
  • olo
   olo 15 listopada, 2017, 22:31

   Basiu…stuknij sie ,,firmowym” mopem w czolo. On ma gdzies los nielegalnych, to tylko taki jego konik na ktorym sie turla od wyborow do wyborow. Kwestia szumu wokul tematu i przypomnienia o swoim istnieniu.

   Reply this comment
 2. diwron
  diwron 16 listopada, 2017, 08:47

  Ci idioci z partii demokratycznej widocznie zapomnieli jak próba „impeachmentu” Clintona skończyła się dla republikanów. Powinni wykupić ogłoszenia wzywające do „impeachmentu” we wszystkich stacjach TV i nadawać je przez cały następny rok. Główne role w ogłoszeniach zarezerwowane są oczywiście dla Gutierreza i pani M.Waters. Oczywiście, że demokraci mają w d…e los imigrantów (legalnych i nielegalnych). Potrzebują tylko ich głosów w wyborach i temu celowi służą wszystkie inicjatywy demokratów. Cel jest jeden. Jak najwięcej biednych i niemyślących obywateli i uzależnionych od rządowych ochłapów szczęścia, bo tacy zawsza głosują na demokratów.

  Reply this comment
  • Anonim
   Anonim 16 listopada, 2017, 12:06

   Muszą uzbierać więcej niż jest nas białych, słabo wykształconych, w srednim wieku wyborców Trumpa. MAGA!

   Reply this comment
 3. AGA
  AGA 16 listopada, 2017, 12:24

  Masz racjie diwron!!!
  Olo…typowy wiesniak…

  Reply this comment
  • olo
   olo 16 listopada, 2017, 19:06

   Mam rozumiec, ze to okreslenie pejoratywne do mojej osoby. Jednak nie moge pojac jak osoba ktora nie potrafi sklecic zdania uzasadnienia tylko powiela schemat typu tak bo tak lub nie bo nie, moze do kogokolwiek tak sie odnosic. Z taka elyta jak mniemasz o sobie szkoda czasu na dyskusje.

   Reply this comment
   • Opinia
    Opinia 18 listopada, 2017, 10:14

    OLO ! Masz racje piszac o tym slizgajacym sie taksowkarzu.,Gdyz Gutierrez ,uwazajacy sie za kongresmana w calej tej osranej swojej karierze nielegalnym nie pomogl jak do tej pory. TO co potrafi ,to jedynie otwierac ta swoja szeroka jadake. To sa jego zyciowe osiagniecia i dokonania. Prezydentowi USA to on do kostek nie urosl i nawet niech nie probuje siegac wyzej,bo tego celu to on nie osiagnie.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*