Foto. Chicago Comic & Entertainment Expo

Przez trzy dni Wietrzne Miasto było światową stolicą komiksów, pop kultury i gier wideo. W McCormack Place natknąć można było się na Super Mana, X-mana czy postaci z Gwiezdnych Wojen. W tegorocznej edycji Chicago Comic & Entertainment Expo czyli C2E2 wzięło udział ponad 400 wystawców .

fot. Jacek Boczarski - InformacjeUSA.com/ Konwent C2E2 w Chicago

Konwent C2E2 co roku przyciąga tysiące miłośników komiksów, pop kultury, powieści sicence fiction, anime, manga oraz gier wideo. Tradycyjnie nie brakowało także znanych nazwisk i twarzy. W tym roku w konwencie wzięli udział m.in. John Barrowman, Nicholas Brendan, Lauren Cohan, John Cusack, Anthony Daniels, Josh Gates, Chris Hardwick, Sean Austin, Charlaine Harris, Stephanie Izard , Val Kilmer i Tom Morello.

Na własne stoisko w ostatniej chwili zdecydował się znany m.in. z serii Transformers Shia LaBeouf, który niedawno opublikował trzy komiksy własnego autorstwa.

C2E2 to jednak przede wszystkim niepowtarzalne kostiumy: zabawne lub przerażające, mniej lub bardziej profesjonalne, ale zawsze przyciągające oko… i obiektyw.

Cincopa WordPress plugin

Zdjęcia: Jacek Boczarski

www.jacekb.webs.com    fotochicago.blogspot.com

 

Categories: Chicago, Fotonews

Comments

  1. Patron W.
    Patron W. 16 kwietnia, 2012, 15:05

    Wojtek Młynarski, w jednym ze swoich qultowych songów:
    „bo chleba dosyć, teraz kolej na i g r z y s k a!”

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*