Dzieciobójczyni skazana na nadzór kuratorski

Mubashra Uddin fot. Cook County Sheriff

Na nadzór kuratorski skazana została kobieta, która w 2015 r. wyrzuciła noworodka z ósmego piętra. Sąd wziął pod uwagę młody wiek matki oraz fakt, że pochodzi z imigranckiej, muzułmańskiej rodziny.

11 listopada 2015 r. mieszkaniec budynku w okolicy 800 West Eastwood w Chicago znalazł na trawniku zakrwawione niemowlę. Dziewczynka zmarła w szpitalu na skutek obrażeń odniesionych w wyniku upadku z wysokości. Policja ustaliła, że dziecko zostało wyrzucone zaraz po urodzeniu z ósmego piętra budynku przez 19-letnią wówczas Mubashrę Uddin.

Uddin została aresztowana. Sędzia, który określił jej czyn jako „ekstremalnie zły i okrutny”, wyznaczył kaucję w wysokości 275 tys. dolarów. Kobieta spędziła w areszcie 603 dni. W zeszły czwartek sąd skazał Mubashrę Uddin na cztery lata nadzoru kuratorskiego i 579 dol. grzywny.

Kobieta przyznała się do wyrzucenia dziewczynki przez okno bezpośrednio po urodzeniu jej w swoim pokoju. Kobieta utrzymywała ciążę w tajemnicy przed rodzicami, z którymi mieszkała – religijnymi imigrantami z Pakistanu, którzy nie tolerowali jej związku z ojcem dziecka. Zdaniem sędziego Mubashra Uddin wyrzucając dziecko działała w stanie ograniczonej świadomości i silnego stresu, bojąc się reakcji rodziców.
(gd)

Categories: Chicago

Comments

 1. Normals
  Normals 11 lipca, 2017, 15:19

  …Na nadzór kuratorski skazana została kobieta, która w 2015 r. wyrzuciła noworodka z ósmego piętra. Sąd wziął pod uwagę młody wiek matki oraz fakt, że pochodzi z imigranckiej, muzułmańskiej rodziny……

  …..W zeszły czwartek sąd skazał Mubashrę Uddin na cztery lata nadzoru kuratorskiego i 579 dol. grzywny…..

  Jednym slowem, jesli pochodzisz z muzułmańskiej, imigranckiej rodziny to mozesz mordowac i najwyzej dostaniesz nadzor prokuratora i $579 grzywny.Allah akbar. Dokladnie takich wyrokow trzeba zeby odstraszac muzulmanow przed zabijaniem.

  Reply this comment
 2. Anonim
  Anonim 11 lipca, 2017, 16:08

  Gdzie jest sprawiedliwe prawo nie dawno wyrok 20 lat otrzymala polska imigrantka alkoholiczka za skradzione piwo a tu prosze zabojstwo i tylko dozor kuratora hehehe

  Reply this comment
 3. Ezy
  Ezy 11 lipca, 2017, 16:13

  Ten wyrok to czysta kpina. Dlaczego bycie muzułmanką jest czynnikiem łagodzącym?!

  Reply this comment
 4. RP
  RP 11 lipca, 2017, 18:15

  Jeszcze sie nie nauczyliscie ze zeby w tym kraju miec najwielsze szanse w jakiejkolwiek instytucji najlepiej przedstawiac sie jako lesbijka afro amerykanskiego pochodzenia praktykujaca judaizm? Wtedy dostaniesz sie do kazdej pracy, przeslizgniesz przez kazdy egzamin i instytucje i naleza ci sie najwieksza pomoc socjalna.

  Reply this comment
 5. zza kałuży
  zza kałuży 11 lipca, 2017, 22:50

  „Zdaniem sędziego Mubashra Uddin wyrzucając dziecko działała w stanie ograniczonej świadomości i silnego stresu, bojąc się reakcji rodziców.”
  Zupełnie logiczne uzasadnienie. To , że rodzice byli stuknieci na punkcie religii, a tym bardziej muzułmańskiej, stwarzało realne zagrożenie dla dziewczyny.
  Ukrywała związek, ukrywała ciążę, nie dziwota, że po porodzie, samotnym, w ukryciu, spanikowała i pozbyła sie dzieciaka.
  *
  Jestem przekonany, że w katolickiej Polsce takich historii wydarzyły sie tysiące. Tyle tylko, że na katolickiej, polskiej wsi nie było wieżowców a więc przerażone dziewczyny musiały topić niemowlaki w sławojce, w szambie, w rzece, w strumieniu albo dusić jakimś łachem czy workiem.

  Reply this comment
 6. J
  J 12 lipca, 2017, 06:25

  Dobrze byłoby gdyby ci niedobrzy katolicy skrzyknęli się i po prostu obili mordę temu zaprzałemu nieudacznikowi zza kałuży. Ale najlepiej zignorować tego anty-katolickiego dewianta.

  Reply this comment
 7. Normals
  Normals 12 lipca, 2017, 17:28

  Czego innego spodziewac sie po religii, ktora nie szanuje praw czlowieka i kobiet, bezmyslni lewaccy utopijni idealisci chca zmieszac ta kulture z naszymi zachodnimi wartosciami co wrozy upadek naszej cywilizacji.To moze przypomne jakie rzeczy pochwala Islam i niech mi ktos o zdrowych zmyslach odpowie, czy takich ludzi potrzebujemy?
  ….Ajatollah Chomeini, nieżyjący już przywódca religijny Iranu zachęcał muzułmanów do gwałcenia dzieci, a nawet zoofilii. Jak pisał w swoich publikacjach, „mężczyzna może ugasić swoje seksualne pragnienie za pomocą dziecka, ale Jedynym warunkiem jest to, aby nie penetrować waginy – seks analny jest dopuszczalny”. Chomeini pisał dalej o tym, że mężczyzna może uprawiać seks nawet z własnym synem i to bez jego zgody, ale to wciąż nie jest dobrym powodem dla kobiety, do zerwania z nim małżeństwa.

  W swoich tekstach szokował jednak dalej. Chomeini przyzwalał otwarcie na uprawianie seksu ze zwierzętam….

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*