Dwóch oskarżonych o zabójstwo Kramerów pozostanie w areszcie

W niedzielę rano sędzia sądu powiatowego w  DuPage w Illinois odrzucił prośbę adwokatów dwóch oskarżonych o zabójstwo małżeństwa i ich syna  w Darien o wypuszczenie ich klientów za kaucją. Jacob Nodarse i Johnny Borizov pozostaną w areszcie aż do rozpoczęcia procesu.

fot. Jacob Nodarse i Jonny Borizov zaplanowali morderstwo Kramerów
fot. Jacob Nodarse i Jonny Borizov zaplanowali morderstwo Kramerów

Obu mężczyznom postawiono m.in. zarzut morderstwa pierwszego stopnia. W czasie przesłuchania, 23-letni Jacob Nodarse przyznał się do tego, że wraz z Borizovem zaplanowali mord. Wykonawcą był Nodarse, którego celem była Angela Kramer, była dziewczyna 28-letniego Borizova.

Ten ostatni w chwili morderstwa , dla zdobycia alibi, przebywał w kasynie w Joliet. Dziewczyna, schowana w szafie przeżyła, udało się też zbiec z domu 17-letniej koleżance Michaela Kramera, którego Nodarse zastrzelił, podobnie jak jego rodziców.Morderca nie znalazł także na najniższym poziomie domu, najstarszego syna Kramerów.

Tuż po dokonaniu mordu Nodarse pojechał na Florydę, gdzie został zatrzymany przez policję. Borizov i Nodarse zaplanowali całość 25 lutego; w tym dniu morderca rzucił pracę u dealera BMW i kupił broń.

Pogrzeb Jeffrey’a, Lori i Michaela Kramerów zaplanowano na najbliższy poniedziałek.

Obaj oskarżeni przed sądem staną ponownie 29 marca.

MB (CST)

Copyright ©2010 4NEWSMEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*