Dwie strzelaniny na I-57 w ciągu sześciu godzin

Dwie strzelaniny na I-57 w ciągu sześciu godzin

Do dwóch strzelanin doszło 4 lutego na autostradzie I-57. Na miejscu zginęła 55-letnia kobieta. Kilka godzin wcześniej w strzelaninie na tej samej autostradzie ranne zostały trzy osoby, w tym dwóch nastoletnich chłopców.

4 lutego, ok. godz. 10 p.m. 55-letnia pracownica poczty jechała autostradą I-57 w pobliżu miejscowości Oak Forest, kiedy została postrzelona przez niezidentyfikowanego sprawcę w okolicy skrzyżowania z Cicero Avenue. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia początkowo byli przekonani, że doszło do wypadku samochodowego, ale okazało się, że prowadząca samochód kobieta zginęła od rany postrzałowej. Ofiara zidentyfikowana przez władze to Tamara Clayton-Shelton, która była przewoźnikiem pocztowym w Chicago International Military Service Center, a pracownikiem USPS od 1993 roku.

Zaledwie sześć godzin wcześniej na tej samej autostradzie doszło do strzelaniny, w której rany odniosły trzy osoby. Nieznani sprawcy ostrzelali samochód jadący po I-57 w okolicy ulicy 127. 38-letni kierowca jest w stanie krytycznym, a stan dwóch rannych chłopców, 12 i 15-latka został ustabilizowany po przewiezieniu do szpitala. Obrażeń nie odniosła 8-letnia dziewczynka, która również podróżowała ostrzelanym samochodem.

Policja stanowa prowadzi śledztwo i poszukuje sprawców.
(gd)

fot.Google Map

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*