Dojazdy do pracy łatwiejsze z Google

Dojazdy do pracy łatwiejsze z Google

Średni czas dojazdów do pracy w Chicago w godzinach szczytu wynosi 59 minut. Google Maps postanowił ułatwić stojącym w korkach kierowcom przemieszczanie się po Wietrznym Mieście dzięki nowym funkcjom.

Google Maps przenalizowało dane użytkowników z USA i Kanady i obliczyło, że przeciętna osoba spędza prawie jeden cały dzień w miesiącu na dojazdy.

Nowe funkcje Google Maps umożliwiają dojeżdżającym dostęp do informacji o rzeczywistym ruchu i połączeniach komunikacyjnych dopasowanych do naszych codziennych dojazdów za pośrednictwem jednego przycisku.

Google obliczy, czy w danym dniu powinieneś wyjechać do pracy wcześniej z powodu wypadku lub korka na drodze, zaproponuje alternatywną trasę, a korzystającym z komunikacji miejskiej pokaże „na żywo” na mapie, gdzie w danej chwili znajduje się ich pociąg lub autobus oraz ile czasu zajmie im dojście z przystanku do biura.

Internetowy gigant zintegrował również aplikacje muzyczne z mapami, więc sprawdzając trasy nie będziesz już musiał przerywać słuchania muzyki na swoim smartfonie.

(jm)

fot.Google Maps

Categories: Chicago, Internet

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*