Diamentowa obrączka w halloweenowych cukierkach. Opowieść prawie wigilijna

Diamentowa obrączka w halloweenowych cukierkach. Opowieść prawie wigilijna

Takiej zdobyczy wśród halloweenowych łakoci nikt się nie spodziewał. Przy liczeniu cukierków córki Davida Carlina znalazły obrączkę. Początkowo cała rodzina myślała, że to odpustowy pierścionek wrzucony do torby z cukierkami dla żartu, ale po bliższym obejrzeniu – nikt nie miał wątpliwości, że do torby z cukierkami wpadła złota obrączka wraz z diamentowym pierścionkiem.

David Carlin wraz córkami przygotował plakaty o niezwykłym znalezisku, które cała rodzina następnego dnia miała rozwiesić w Plainfield, w okolicy, gdzie dzieci zbierały w Halloween cukierki.

Tego samego wieczora Jennifer Vasek uświadomiła sobie, że przy rozdawaniu cukierków zgubiła obrączkę. Zrozpaczona pojechała na komisariat, gdzie złożyła raport, ale także przygotowała plakaty informujące o zgubie.

Zanim Carlinowie rozwiesili swoje ogłoszenia, otrzymali telefon od kuzyna, który wypatrzył ogłoszenie Vasek. Pojechali więc prosto do właścicielki obrączki.

Jennifer Vasek nie kryła łez wzruszenia. A ponieważ rodzina Carlinów odmówiła przyjęcia znaleźnego, właścicielka zguby postanowiła opowiedzieć „ChicagoTribune” swoją prawie wigilijną historię w ramach podziękowania…
(tz)

fot.Erik S.Lasser/EPA

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*