Czterech aresztowanych po szaleńczym pościgu

Czterech aresztowanych po szaleńczym pościgu

Przez ponad 60 mil policja ścigała złodziei samochodu, którzy nie zatrzymali się na wezwanie w miejscowości Coal City, w powiecie Grundy. Szaleńczy pościg zakończył się na parkingu chicagowskiego McCormick Place, gdzie policja aresztowała czterech podejrzanych.

11 grudnia ok. godz. 1.30 a.m. policja w miejscowości Coal City, położonej ponad 60 mil na południowy zachód od Chicago, zauważyła samochód, który kilka godzin wcześniej został skradziony w Naperville. Kiedy samochód nie zatrzymał się na wezwanie, policjanci podjęli pościg. Złodzieje rozpędzili pojazd do prędkości ok. 100 mil na godzinę i ruszyli w stronę Chicago.

Policja z Carbon City zaniechała pościgu w okolicach miejscowości Channahon, gdzie za złodziejami ruszyły radiowozy szeryfa powiatu Will. W okolicach Darien pościg przejęła chicagowska policja stanowa. Pościg za złodziejami zakończył się na parkingu chicagowskiego McCormick Place. Czterech podejrzanych zostało aresztowanych i przekazanych policji powiatu Grundy, gdzie usłyszą zarzuty i staną przed sądem.
(gd)

fot.123RF Stock Photos

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*