Cukierek albo… wrócę z kolegami

Jeffrey A. Lustro-Dufrain  fot.Riverside Police Department

Jeffrey A. Lustro-Dufrain fot.Riverside Police Department

Policja w podchicagowskim Riverside aresztowała 27-letniego mężczyznę, który w halloweenowy wieczór w stanie mocnego upojenia alkoholowego, w towarzystwie 7-letniego chłopca chodził po domach zbierając cukierki.

W sobotę, 31 października, krótko po godz. 19.00 policja w Riverside otrzymała kilka zgłoszeń dotyczących pijanego mężczyzny, który wraz z chłopcem chodził po domach domagając się cukierków. Mężczyzna zachowywał się agresywnie. W jednym z domów doszło do słownej konfrontacji z właścicielem, który wręczył 7-latkowi słodycze oraz tzw. glow-stick, świecącą w ciemności zabawkę. Pijany mężczyzna, który zabawki nie dostał zagroził właścicielowi domu pobiciem, a na odchodnym zapowiedział, że wkrótce wróci z kolegami, by “zrobić porządek”.

Policjanci aresztowali 27-letniego  Jeffrey’a A. Lustro-Dufraina, który był tak zamroczony, że nie mógł ustać na nogach.  W czasie aresztowania wyzywał i groził policjantom, próbował też wybić nogą szybę w radiowozie. Z objawami zatrucia alkoholem został przewieziony do szpitala McNeal w Berwyn. Policja ustaliła, że nie był ojcem 7-latka, z którym zbierał halloweenowe słodycze. Chłopiec był synem jego przyjaciółki, która pozwoliła, by pijany Lustro-Dufrain zabrał go na halloweenowe zbieranie słodyczy.

Pijany amator słodkości usłyszał już zarzuty podwójnej słownej napaści oraz narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. Zarzuty zostaną też prawdopodobnie postawione matce chłopca.

(gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*