Clinton promuje swoją książkę w Chicago

Hillary Clinton fot.Jim Lo Scalzo/EPA

Była sekretarz stanu i kandydatka na prezydenta z ramienia Partii Demokratycznej Hillary Clinton złożyła krótką wizytę w Chicago, aby promować swoją nową książkę ze wspomnieniami z zeszłorocznej kampanii prezydenckiej pt. „What Happened”.

Hillary Clinton podpisywała swoją książkę 30 października w księgarni The Book Stall w Winnetce na północnych przedmieściach, po czym wieczorem na promocję książki udała się do Auditorium Theater w śródmieściu Chicago.

W wydarzeniu w Winnetce wzięło udział blisko tysiąc jej zwolenników, a bilety rozeszły się w trzy godziny. W spotkaniu w śródmieściu uczestniczyło blisko 4 tys. posiadaczy biletów w cenie 90 dol.

Książka, która ma pokazywać prawdziwe oblicze Clinton jest dostępna w amerykańskich księgarniach od 12 września. Według odpowiedzialnego za publikację domu wydawniczego Simon & Schuster jego autorka szczerze i z humorem wyjaśnia milionom Amerykanów, co naprawdę wydarzyło się w 2016 i jak można sobie z tym poradzić.

Wizyta Clinton zbiegła się w czasie z ujawnieniem pierwszych zarzutów specjalnego prokuratora Roberta Muellera w związku ze śledztwem ws. ingerencji Rosji w zeszłoroczne wybory prezydenckie w USA. „Jest tu świetny rozdział dotyczący Rosji” – żartowała Clinton, mówiąc o swojej książce.

(jm, PAP)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*