Christopher Winiewicz i jego córka ofiarami śmiertelnego wypadku

Chris i Haylie Winiewicz fot.arch. rodzinne

Chris i Haylie Winiewicz fot.arch. rodzinne

50-letni Christopher Winiewicz i jego 15-letnia córka Haylie ponieśli śmierć, gdy samochód prowadzony przez mężczyznę zderzył sie z furgonetką i uderzył w słup. Druga z dziewczynek, która także znajdowała się w samochodzie odniosła lekkie obrażenia. Dwie osoby z drugiego pojazdu trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę 29 sierpnia w godzinach popołudniowych w rejonie skrzyżowania Route 132 i Route 45 w Lindenhurst w powiecie Lake, na północnych przedmieściach Chicago. Kia prowadzona przez Winiewicza zderzyła się z nissanem.

Druga córka kierowcy, 16-letnia Ashley Winiewicz, została hospitalizowana z niegroźnymi obrażeniami i powróciła do domu po otrzymaniu pomocy medycznej. Wciąż w szpitalu pozostają dwie osoby, które jechały nissanem. Nie wiadomo,jaki jest ich stan zdrowia.

Liceum w Grayslake okryło się żałobą po śmierci młodszej z sióstr, która była wyróżniającą się uczennicą i świetną sportsmenką. Media społecznościowe podały, że w poniedziałek uczniowie Grayslake North High School nosili ubrania koloru fioletowego, by uhonorować nieżyjącą koleżankę.

Na stronie internetowej GoFundMe, gromadzącej fundusze na pomoc dla rodziny Winiewicz uzbierano 20 tys. dol. w zaledwie 17 godzin po tragedii. Zbiórka jest kontynuowana.

(ao)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*