Chicago:Zatrzymano 8 nastolatek z fałszywymi dokumentami

W północnej części  Chicago aresztowano osiem nieletnich dziewczyn, które posługiwały się fałszywymi dokumentami stwierdzającymi tożsamość, aby móc wejść do baru w dzielnicy Lincoln Park.

W czwartek o godzinie 23:30 w barze Goodbar przy 2512 N. Halsted St. policja zatrzymała osiem nieletnich dziewczyn w wieku od 18 do 20 lat. W chwili zatrzymania były trzeźwe.

Czterem z  zatrzymanych nastolatek: 18-letniej  Margaret Bedell,  Julii Bucks, Claire Sexton i  Theresie Dunham postawiono zarzuty posługiwania się fałszywymi dokumentami, co amerykańskie prawo klasyfikuje jako wykroczenie.

Pozostałe cztery aresztowane 19-latki Maria Gianakakos,  Melissa Haddad,  Caron Magen i Angela Lapato  zostały oskarżone o dokonanie drobnej kradzieży lub przywłaszczenia, ponieważ dokumenty, którymi się posługiwały należały do osób trzecich.

Od wszystkich zatrzymanych pobrano odciski palców. Do tej pory nie wiadomo jednak, czy nastolatki działały wspólnie. Jak twierdzi chicagowska policja, zatrzymanie takiej grupy nieletnich z fałszywymi dokumentami należy do rzadkości.

AS (CBS2)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*