Chicagowskie koneksje wybranki brytyjskiego księcia

Meghan Markle        fot.Facundo Arrizabalaga/EPA

Amerykańska aktorka, Rachel Meghan Markle, przyszła żona brytyjskiego księcia Harry’ego, ma powiązania z Chicago.

36-letnia Markle jest absolwentką Northwestern University, gdzie studiowała na Wydziale Komunikacji i była członkinią prestiżowego żeńskiego klubu studenckiego Kappa Kappa Gamma. Uczelnię ukończyła w 2003 r., ze specjalizacjami w teatrze i stosunkach międzynarodowych. W 2014 r. złożyła na Northwestern University oficjalną wizytę już jako celebrytka i prelegentka.

Wybranka brytyjskiego księcia Harry’ego ma wiele talentów i zainteresowań. Jest m.in. aktorką znaną z produkcji telewizyjnych i filmowych („Suits”, „Horrible Bosses”, „Remember Me” i „Anti-Social”). Jest też byłą redaktor naczelną magazynu modowego (już nieistniejącego), autorką publikacji w magazynie „Time” oraz projektantką mody (jej kolekcja znajduje się w sprzedaży w Kanadzie), a także blogerką i działaczką społeczną.

Rodzina królewska zaakceptowała Markle mimo iż jest rozwódką. Wybranka Harry’ego wychowała się w Los Angeles, gdzie uczęszczała do szkoły katolickiej. Jej biały ojciec, Thomas Markle, był hollywoodzkim reżyserem efektów świetlnych, a afroamerykańska matka, Doria Ragland, instruktorką jogi i psychoterapeutką. Rodzice rozwiedli się, gdy była małą dziewczynką.

W 2011 r. Markle wyszła za mąż za Trevora Engelsona, producenta telewizyjnego i filmowego. Małżeństwo rozpadło się w 2013 roku.

Piąty w kolejności do brytyjskiego tronu książę Harry poślubi Meghan Markle wiosną 2018 r. Jego żona dostanie tytuł księżnej.

(ao)

 

 

Categories: Chicago

Comments

 1. Anonim
  Anonim 28 listopada, 2017, 07:22

  Brytole lubią płacić na przedstawicieli innych ras.
  Brawo Londyn

  Reply this comment
 2. Piotr
  Piotr 28 listopada, 2017, 08:48

  Anonim to typowy polski rasita Bialy niewyksztalcony trumpomatol

  Reply this comment
  • krzych
   krzych 28 listopada, 2017, 14:17

   A co niedziela kleczy przed oltarzem i bije sie w piersi ,zeby wszyscy widzieli jaki on porzadny katolik,
   niestety mamy wiecej na naszym polonijnym podworku takich anonimow.

   Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*