Chicago: Zostań sędzią elekcyjnym

Zarząd Komisji Wyborczej miasta Chicago (Chicago Board of Election) poszukuje dwujęzyczne (polski i angielski) osoby do pracy w komisji wyborczej, jako sędziowie elekcyjni (election judges) w dniu Wyborów Powszechnych 2 Listopada (wtorek) 2010.

Sędzią elekcyjnym może zostać osoba, która jest obywatelem Stanów Zjednoczonych, zarejestrowana do głosowania w powiecie Cook, potrafi czytać i pisać w języku angielskim oraz posiada podstawowe umiejętności matematyczne i nie jest spokrewniona z żadnym z kandydatów.

Sędzia elekcyjny otrzyma płacę $120 za pracę w dniu wyborów i dodatkowo $50 za przystąpienie do kursu podczas którego są podawane instrukcje . Razem suma wynosi $170.

Osoby zainteresowane pracą jako sędzia elekcyjny (election judge) proszone są o kontakt z Monika Mysliwiec pod numerem telefonu 312-269-5702. Aplikacja do pracy jako sędzia elekcyjny jest dostępna w biurze Chicago Board of Election oraz na stronie internetowej www.chicagoelections.com . Aplikacje należy wydrukować, wypełnić i odesłać na adres:

Chicago Board of Election Commissioners, 69 W. Washington St Suite 600, Chicago IL 60602,

z dopiskiem, Attn: Monika Mysliwiec.

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*