Chicago. Zginął polski motocyklista Roman Szara

W nocy z piątku na sobotę na przedmieściach Chicago zginął Polak, Roman Szara. Według wstępnych ustaleń mężczyzna stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie motorem Harley-Davidson.  Ślady poślizgowe maszyny wyniosły 76 metrów.

fot.Facebook/ Roman Szara

Według policji do wypadku doszło około godz. 23:35 w piątek w Schiller Park, na wysokości 4200 River Road.  47-letni mężczyzna, zamieszkały w Morton Grove, został odwieziony do Gottlieb Memorial Hospital w Melrose Park, gdzie stwierdzono jego zgon.

Wiadomo, że motocyklista nie zderzył się z innym pojazdem.

Policja z Schiller Park poszukuje świadków wypadku. Istnieje domniemanie, że Polak jechał w grupie motocyklistów, którzy odjechali z miejsca tragedii.

RR

Categories: Chicago

Comments

  1. Charlie_Charlie
    Charlie_Charlie 18 września, 2011, 21:38

    wspolczuje

    Reply this comment
  2. orzelus
    orzelus 18 września, 2011, 23:06

    Roman jechal 1/2 mili za grupa motocykli i nikt z grupy nie wiedzial ze nastapil wypadek .

    Reply this comment
  3. reglasz stefan
    reglasz stefan 18 września, 2011, 23:11

    Co na to znana motocylowa diva Magda z/Dzika? 25 bm organizuje rocznice „sokolow” i tyle ja obchodzi odejscie kolegi na 2 krag!

    Reply this comment
    • Charlie_Charlie
      Charlie_Charlie 19 września, 2011, 07:16

      czasami lepiej jest nie napisac nic…
      szkoda ze tak debilny komentarz jest twojego autorstwa

      Reply this comment
      • milczenie ?
        milczenie ? 19 września, 2011, 08:20

        Jest takie powiedzenie, nikt nikogo i niczego ze soba w zaswiaty nie zabierze…pokusy zawsze istnieja, pytanie czy warto jedna chwila myslec, ze moge….

        Reply this comment
    • WIESLAWA
      WIESLAWA 19 września, 2011, 15:17

      A CO DO WIECZORNYCH JAZD MOTOCYKLOWYCH Z BARY DO BARY MA MAGDA/DZIKA WSPOLNEGO ? JEST ORGANIZATORKA AKCJI CHARYTATYWNYCH, IMPREZ , KONCERTOW I PIERWSZA OSOBA KTORA NA FACEBOOK OPUBLIKOWALA ZDJECIE ROMANA I W E-MAILS WYSLALA WSPOLCZUCIA DLA RODZINY , OSOBISCIE NIE ZNAJAC CHLOPAKA . TO CO MOGLA ZROBILA A RTESZTE NALEZY DO CZLONKOW KLUBU BIALY ORZEL DO KTORWEGO TO ROMAN NALEZAL . 14 ROCZNICA NIE MA NIC WSPOLNEGO ZE SMIERCIA ROMANA ALE NA PEWNO ZNAJAC SOKOLY PODCZAS IMPREZY BEDZIE CZAS NA PAMIEC O CZLOWIEKU , KTOREGO PRAWIE ZADEN SOKOL NIE ZNAL . TO CO PAN PISZE JEST NIESPRAWIEDLIWE DLA OSOBY , KTORA WOGOLE W TEJ SYTUACJI NIE POWINNA BYC WYMIENIANA .

      Reply this comment
      • Beata
        Beata 19 września, 2011, 17:49

        MAGDA BARDZO DOBRZE ZNALA ROMANA!!!BYWALA NAWET U NIEGO W DOMU!!ROMAN ROWNIEZ BYWAL U SOKOLOW!!!CO DO IMPREZY TO JUZ NIE PIERWSZY RAZ DZIKA ROBI IMPREZE W DNIU POGRZEBU LUDZI KTORYCH ZNA.A IMPREZY CHARYTATYWNE ITP.ORGANIZUJE BO KTOS MUSI ZAPLACIC ZA TO MIEJSCE W KTORYM KLUB MA SIEDZIBE.

        Reply this comment
        • KRZYSZTOF
          KRZYSZTOF 19 września, 2011, 18:33

          LUDZIE ! ZEJDZCIE Z TEJ KOBIETY . TO ZE BYLA U KOGOS W DOMU TO NIE ZNACZY ZE SIE Z KIMS PRZYJAZNI . LUDZIE JA WSZEDZIE ZAPRASZAJA BO SAM JA ZAPRASZALEM NIERAZALE NIGDY NIE ROZMAWIAMY PRZEZ TELEFON I NIE PRZYJAZNIMI SIE NA CODZIEN. ONA MA SWOICH CZLONKOW KLUBU O KTORYCH MUSI SIE MARTWIC I KTORYCH JUZ 4 SAMA POCHOWALA I NIE MIALA PRETENSJI , ZE KTOS Z WAS NIE PRZYSZEDL. CHLOPAKI BAWILI SIE TEGO WIECZORU I DLACZEGO NAJEZDZACIE NA DZIKA ? NIE JEST TO OK . POMOZCIE LEPIEJ ORLOM W POCHOWANIU CZLOWIEKA A SOKOLY NA PEWNO TEZ TAM BEDA BO SA WSZEDZIE I ZAWSZE POMAGAJA NA TYLE ILE MOGA . CO MA Z TYM WSZYSTKIM DZIKA WSPOLNEGO I JEJ IMPREZA ? CODZIENNIE KTOS UMIERA I GINA MOTOCYKLISCI JEJ ZNAJOMI TAKI JEST LOS MOTOCYKLISTOW I Z TYM SIE TRZEBA LICZYC .

          Reply this comment
  4. aneta
    aneta 19 września, 2011, 02:27

    wszystko sie zgadza oprocz ostatnich 4 slow

    Reply this comment
  5. Iza D i Darek K
    Iza D i Darek K 19 września, 2011, 08:44

    -z wilekim zalem zegnamy Cie Romku odszedles za wczesnie[‚]

    Reply this comment
  6. KRZYSZTOF
    KRZYSZTOF 19 września, 2011, 18:39

    TYLE OSOB ILE ONA ZNA , TOMUSIALABY ZAMKNAC KLUB I CHODZIC PO POGRZEBACH A KSIEDZEM NIE JEST . PROWADZI TAKI TRYB ZYCIA JAK KAZDY Z WAS . DLA CIEBIE JEST TO WAZNY PRZYJACIEL A WIEC POMOZ JEGO RODZINIE , DLA INNYCH JEST TO KOLEJNY MOTOCYKLISTA , KTORY ODSZEDL TRAGICZNIE I ZOSTAWMY TA SPRAWE . NADAL NIE ROZUMIEM CO MA WSPOLNEGO ZE SMIERCIA ROMANA DZIKA , NIENAWISC LUDZKA JEDNAK NIE ZNA GRANIC . ONA SIE NIE MIESZA W ZADNE SPRAWY A LUDZIE JA SAMI PROWOKUJA . NIE LADNIE …

    Reply this comment
  7. Tayner
    Tayner 20 września, 2011, 14:53

    Drogi Orzelus zapomniales napisac kto jechal za Romanem…czyzby odwagi brak??????? Widzieli go widzieli i to bardzo dobrze!!!!!!!!!

    Reply this comment
  8. obiektywny
    obiektywny 20 września, 2011, 15:30

    szkoda chlopaka spoko byl z niego gosc

    Reply this comment
  9. Klim z Chicago
    Klim z Chicago 20 września, 2011, 16:29

    a mnie interesuje czy mial kask zalozony?w ogole to nie lubi takich debili na motorach co w nocy jezdza i ludzi budza, czy oni to specjalnie robia?

    Reply this comment
  10. obiektywny
    obiektywny 20 września, 2011, 18:52

    KOMENTARZ ZOSTAŁ USUNIĘTY NA PROŚBĘ ZAINTERESOWANYCH OSÓB

    Reply this comment
  11. anna
    anna 20 września, 2011, 21:25

    Jakie straszne i smutne te komentarze, wlos sie jezy na glowie.Zginal czlowiek, ojciec, przyjaciel a wy zrobiliscie z tego pyskowke. Romka nikt nam nie odda, zginal niepotrzebnie, jesli byl ktos kto mogl a nie pomogl, niech jego za to gryzie sumienie.Pozostawmy to sprawiedliwosci, podobno umarli „moga mowic”.

    Reply this comment
  12. luźny
    luźny 22 września, 2011, 11:49

    szkoda człowieka
    może o jedno piwo za dużo…
    i znowu będzie piekny pogrzeb harleyowca.
    tych, którzy umrą ze starości nikt już nie odprowadzi w szpalerze grających v-twin’ów
    live to ride ride to live
    Romek teraz będzie jeździł na plakietkach in memory of…
    szkoda

    Reply this comment
  13. emek
    emek 22 września, 2011, 14:28

    R.I.P Roman!!!

    Reply this comment
  14. jacus placus
    jacus placus 23 września, 2011, 00:12

    cala polonia….. jeden drogiemu do gardla wskoczy, wstyd !!! facet nie zyje!!! a obgaduja i nadaja na innych co to ma wspolnego z tym wszystkim ,uszanujcie choc przez chwile zycie… tego czlowieka (polskie baranki) bo inaczej nie mozna o was mowic…

    Reply this comment
  15. sprawiedliwy
    sprawiedliwy 24 września, 2011, 22:48

    Wczoraj rodzina koledzy znajomi oraz czasmi przypadkowo spotkani przez Romka ludzie ktorzy przewineli sie przez jego fajne zycie przyszli sie z Nim pozegnac.Bardzo to przykre ze tak mlodo od nas odjechal na swoim stalowym rumaku….. Troche duzo za wczesnie. Za wczesnie !Zawsze jest za wczesnie, szczegolnie gdy umiera tak mlodo taki fajny gosc. Good bless him on the heaven higway….. ! ! !

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*