Chicago. Zamów alkohol z dostawą do domu

fot.Bernt Rostad/Flickr

fot.Bernt Rostad/Flickr

 

Binny’s Beverage Depot, największa sieć sklepów monopolowych w regionie, podjęła współpracę z Instacart, dostawcą artykułów spożywczych na dowóz napojów alkoholowych do drzwi odbiorcy.

Za dostawę alkoholu Instacart będzie pobierał swą zwyczajową opłatę od 5,99 dol. do 9,99 dol. w zależności od wielkości i czasu zamówienia. Pierwsza dostawa ma być bezpłatna.

Binny’s zapewnia, że ceny wyrobów alkoholowych z dostawą do domu będą identyczne z cenami butelek na sklepowych półkach.

Dostawa alkoholu do chicagowskich domów nie jest niczym nowym, jednak większość dostawców ogranicza się do najbardziej popularnych marek. Binny’s ma w swym katalogu ponad 30 tys. produktów, jednak zamierza tę ofertę znacznie ograniczyć, gdyż nie wszystkie marki alkoholi mogą być w chwili zamówienia dostępne.

W ciągu ostatnich trzech lat klienci najczęściej pytali o możliwość dostarczania alkoholu do domu. Wychodzimy tym zapotrzebowaniom naprzeciw twierdzi John Maslowski, dyrektor ds. rozwoju Instacart. 

Początkowo alkohol będzie dostarczany tylko w metropolii chicagowskiej. Po zakończeniu programu pilotażowego zakres dostaw będzie rozszerzony. Binny’s dysponuje w Illinois 31 placówkami handlowymi.

(ak)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*