Chicago.Tydzień Pamięci Narodowej w zdjęciach

W Chicago dobiegają końca obchody Tygodnia Pamięci Narodowej, zorganizowane z okazji pierwszej rocznicy katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. W ciągu ostatnich kilku dni odbyło się szereg koncertów i spotkań z udziałem gości zaproszonych z Polski .

W środę w kościele Świętego Brunona na południu Chicago odbyła się uroczysta msza św., po której nastąpiło poświecenie tablicy pamiątkowej w Domu Podhalan.

Cincopa WordPress plugin

W czwartek w kościele Świętego Władysława w Chicago odbyła sie projekcja filmów i spotkanie z Ewą Stankiewicz i Janem Pospieszalskim.

Cincopa WordPress plugin

Zdj. Jacek Cwik

Categories: Chicago, Fotonews

Comments

 1. Krzysztof Koch
  Krzysztof Koch 9 kwietnia, 2011, 22:27

  Szkoda, że tak krótko mijają chwile. Prawie smutasowo na wesoło.

  Reply this comment
  • heniek
   heniek 9 kwietnia, 2011, 23:44

   Koch z róznymi ludzmi miałem styczność lecz z takim debilem mam pierwszy raz. Dlaczego? nie potrafię zrozumiec twojego idiotyzmu by tak głupio i to bardzo głupio szczekac na tych co już nie żyją. Poczuj się jak bym ja zaczoł smieć lub szyderować jak ty z twoich bliskich którzy odeszli z tego świata?Czy nie było by lepiej podyskutować o ważniejszych sprawach i o tych debilach którzy żyją i robią zament w śród ludzi? Zostaw tych co świętują rocznicę śmierci, niech się modlą ile oni chcą i niech palą świeczki nawet cały rok! Czy te świeczki kupują za twoje pieniądze? Co ciebie obchodzi że tak ujadasz jak pies?

   Reply this comment
   • Aneta
    Aneta 10 kwietnia, 2011, 23:36

    Ja juz tego koch widze moze drugi komentarz zwiazany z wydarzeniami pamieci narodowej i pribuje tego kocha zrozumiec ale nie moge, czy on tak strasznie zazdrosci sewerynowi ze to on zginal ia nie koch, ze moze dlatego ze severyn swoja praca stal sie slawny a koch nie, podejrzewam ze jestem duzo mlodsza od kocha i severyna i moherowym beretem nie jestem ale co szacunek trzeba oddac to trzeba

    Reply this comment
 2. Daria
  Daria 10 kwietnia, 2011, 23:53

  Mialam okazje byc u wladyslawa. Dziekuje organizatorom za omozliwienie bycia tam . Serdeczne dzieki i bylam pod wrazeniem ze przyszlo tak duzo ludzi

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*