Chicago. Pożar w polskiej piekarni Pasieka Bakery

W jednej ze znanych chicagowskich piekarni, której właścicielami są Polacy, wybuchł pożar. W dzielnicy Logan Square płonie Pasieka Bakery.

Pożar w piekarni Pasieka Bakery wybuchł w poniedziałek rano, ok. 9:24 w okolicy 3000 North Milwaukee Avenue, w jednej z polskich dzielnic. Wiadomość tę potwierdził rzecznik straży pożarnej.

Jak dotąd nie odnotowano żadnej informacji o ewentualnych ofiarach pożaru.

Pasieka Bakery to piekarnia oferująca wypieki oparte na domowej recepturze. Szczególną renomą cieszą się tamtejsze pączki, którym stali klienci przyznają 4-gwiazdkową ocenę.

AS

Categories: Chicago

Comments

 1. janosik
  janosik 12 września, 2011, 16:07

  Dwie dziennikarki zwiazane z Chicago otrzymaly dzis nagrody SENATU RP za dzialalnosc! Pani Ptaszynskiej i Golebiewskiej gratuluje!!!

  Reply this comment
 2. grabarz cmentarny
  grabarz cmentarny 12 września, 2011, 21:18

  „Pasiek Bakery” była dobrą piekarnią za czasów orginalnego własciciela w latach 1979 do 1989. Nowy właściciel „góral” biznesman Realty Estates sprzedawał pieczywo które smakowało? może dla świń. Piekarnia świeciła pustkami przez ostatnie 2 lata.

  Reply this comment
 3. Roman
  Roman 12 września, 2011, 22:59

  To prawda!! Ostatnio nic sie tam nie dzialo i nic nie sprzedawali. Ciasta mieli slabe, stare, wstyd!! Dziennikarkom Polonijnym gratuluje, ale dlaczego nie ma o tym zadnej wiadomosci

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*