Chicago. 21-letnia matka oskarżona o zamordowanie 5-miesięcznego syna

21-letnia mieszkanka Chicago oskarżona została o zamordowanie swego 5-miesięcznego synka. Kimberlynn Bolanos zadała niemowlęciu kilka ciosów nożem, po czym sama usiłowała popełnić samobójstwo. Dzieciobójczyni przebywa w szpitalu.

diplomat-motel

Do tragedii doszło w motelu Diplomat w okolicy 5200 N. Lincoln Ave. w Chicago. fot. WGN News

Do tragedii doszło w czwartek przed południem w motelu Diplomat przy 5200 N. Lincoln Ave., w północnej części miasta. Z jednego z pokojów wybiegł mężczyzna, krzycząc: „Ona zabiła moje dziecko”. Jeden z gości motelu zatrzymał przejeżdżający obok radiowóz, a recepcjonistka wezwała pogotowie.

Na ratunek dla 5-mięsiecznego Isaaca było już jednak za późno. Niemowle zmarło w skutek ran zadanych mu ostrym narzędziem. W tym samym pokoju znaleziono matkę chłopca. 21-letnia Kimberlynn Bolanos usiłowała popełnić samobójstwo. Z ranami kłutymi brzucha trafiła do szpitala.

W piątek kobieta usłyszała zarzut zabójstwa z premedytacją.

Według wstępnych ustaleń para wraz z dzieckiem w motelu Diplomat zatrzymała się w miniony wtorek. Bolanos mieszka w Chicago, w okolicy 2700 West Balmoral Ave., niedaleko od motelu, w którym rozegrała się tragedia. Nie wiadomo dlaczego wraz z ojcem dziecka i niemowlęciem przebywała w motelu.

in

Categories: Chicago
Tags: zabójstwo

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*