Chicago. Elżbieta Plackowska nie przyznała się do winy. ZOBACZ WIDEO

Oskarżona o podwójne zabójstwo pierwszego stopnia Elżbieta Plackowska nie przyznała się do winy. Transmisję na żywo z sali sądowej przekazały wszystkie lokalne media.

Zdj.dzięki uprzejmości DuPage Courthouse/ Elżbieta Plackowska nie przyznała się do zamordowania swojego syna - Justina i Olivii Dworakowski

Polka, która 30 października zasztyletowała swojego siedmioletniego syna Justina i pięcioletnią Olivię Dworakowski, którą się opiekowała, wysłuchała aktu oskarżenia. Kobieta nie przyznała się do winy.

Elżbieta Plackowska pojawiła się w sądzie okręgowym powiatu DuPage w Wheaton o godz. 9.00.Ubrana w granatowy uniform więzienny, w kajdankach, zamieniła jedynie kilka słów ze swoim tłumaczem. Obok Plackowskiej, której postawiono 12 zarzutów obecny był obrońca przyznany jej z urzędu Michael Mara. Prokuratura przekazała sędziemu Robertowi Kleemanowi dokumentację zebraną podczas śledztwa wraz z opinią medyczną.

CZYTAJ TAKŻE: Kamery w sali sądowej gotowe na proces Elżbiety Plackowskiej

Przesłuchanie, które było rejestrowane przez kamery, trwało pięć minut. Kolejną sprawę wyznaczono na 4 stycznia 2013 roku.

Kobieta przebywa w areszcie bez możliwości wyjścia za kaucją. Jeśli Polka zostanie uznana winną grozi jej kara dożywotniego więzienia bez prawa do przedterminowego zwolnienia.

tz

Categories: Chicago, Polecamy

Comments

 1. ...
  ... 21 listopada, 2012, 11:03

  suka nawet sie nie przyznała,miej chociaz tyle odwagi zeby stawic czoła temu co zrobiłaś,gnij w tym wiezieniu

  Reply this comment
 2. klim z chicago
  klim z chicago 21 listopada, 2012, 12:46

  i bardzo dobrze ze sie nie przyznala, w chwili kiedy jej udowodnia wine, bedzie bez mozliwosci ubiegania sie o warunkowe zwolnienie.

  Reply this comment
 3. Adi
  Adi 1 maja, 2015, 18:56

  Kara śmierci dla psychola!

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*