Burmistrz Lori Lightfoot wróciła z Nowego Jorku

Burmistrz Lori Lightfoot wróciła z Nowego Jorku

Burmistrz Lori Lightfoot wróciła z podróży do Nowego Jorku, gdzie w poniedziałek spotkała się z byłym burmistrzem, przemawiała podczas gali demokratów na rzecz LGBT i wzięła udział w programie satyrycznym Stephena Colberta, który będzie wyemitowany w czwartek.

„Debiutem na krajowej scenie” nazywają komentatorzy poniedziałkową wizytę burmistrz Chicago w Nowym Jorku. Lightfoot spotkała się tam z byłym burmistrzem Nowego Jorku Michaelem Bloombergiem, a wieczorem przemawiała podczas gali krajowych przywódców demokratów na rzecz społeczności LGBT. Burmistrz spotkała się również z szefem J.P. Morgan Chase, który jest największym pożyczkodawcą w mieście Chicago i była gościem programu „The Late Show with Stephen Colbert”, gdzie widzowie oklaskiwali ją na stojąco.

Satyryczny talk-show Stephena Colberta – z udziałem nowej burmistrz Wietrznego Miasta – chicagowscy widzowie będą mogli zobaczyć 20 czerwca o 10.30 pm w programie telewizji CBS. Warto dodać, że Stephen Colbert zaczynał swoją karierę w Chicago i jest absolwentem Northwestern University.
(jm)

fot.Chicago Mayor’s Office/Facebook

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*