Aresztowano podejrzanego o brutalny atak w Willowbrook

Portret pamięciowy mężczyzny podejrzanego o brutalny atak w Willowbrook fot.Willowbrook Police

Portret pamięciowy mężczyzny podejrzanego o brutalny atak w Willowbrook fot.Willowbrook Police

Po kilku dniach intensywnych poszukiwań funkcjonariusze federalni (ang. US Marshals) aresztowali podejrzanego o wtargnięcie do prywatnego domu w Willobrook k. Chicago i brutalny atak na 26-letnią kobietę.

Podejrzany został aresztowany w South Bend w stanie Indiana, po tym, jak organa ścigania zostały zawiadomione o miejscu jego pobytu przez anonimowego informatora. Wcześniej stanowa komisja ds. przestępczości wyznaczyła nagrodę w wysokości 5 tys. dol. za informacje prowadzące do ujęcia i skazania sprawcy brutalnego ataku. Napastnik pobił, pchnął wielokrotnie nożem i zaatakował seksualne ofiarę. Do zdarzenia doszło 29 sierpnia około godz. 13.

Przypomnijmy, że osobnik podjechał pod dom kobiety, gdy akurat znajdowała się na zewnątrz, wyjmując rzeczy ze swego samochodu w okolicy 700 73rd Court. Nieznajomy poprosił ją o pieniądze, bo jak twierdził, nie miał za co kupić benzyny, by wrócić do Indiany. Gdy kobieta odmówiła i weszła do domu. Napastnik zadzwonił do drzwi i powiedział, że chce skorzystać z telefonu. Po odmowie wpuszczenia go do środka sforsował drzwi i zaatakował.

Władze przesłuchują podejrzanego, który trzymany jest w areszcie w powiecie St. Joseph w Indianie.

(ao)

Categories: Chicago

Comments

  1. Marek
    Marek 3 września, 2015, 12:08

    Uspic go. Generalnie nic sie nie stalo, bo sprawca jest czarny wiec. It’s ok

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*