6 restauracji z Illinois w pierwszej setce serwisu Yelp

6 restauracji z Illinois w pierwszej setce serwisu Yelp

Sześć restauracji z Illinois znalazło się na liście amerykańskich restauracji najbardziej polecanych przez serwis Yelp, zajmujący się oceną i recenzjami usług i lokali. Żadna z nich nie znalazła się jednak w pierwszej dziesiątce.

Internetowy serwis Yelp to popularny wśród Amerykanów portal, na którym każdy użytkownik może ocenić wybraną firmę, usługę lub lokal gastronomiczny, bądź też przeczytać recenzje innych klientów.

We wtorek, 8 stycznia Yelp przedstawił swój najnowszy ranking „100 restauracji najbardziej polecanych w roku 2019”. W pierwszej setce znalazło się sześć restauracji z Illinois. Na najwyższej 20. pozycji uplasowała się restauracja Long Nine Junction w Springfield. Kolejne to Papa Marcos Grill and Kabob w Waukegan (miejsce 57.) i Los Takitos Taco Shop w Palatine (62.). Chicagowska restauracja Bistro 6050 znalazła się na 65 miejscu, Nini’s Deli w Niles na 86, a Crepe Shop w Chicago – na 87 pozycji.

Za najbardziej godne polecenia restauracje w kraju internauci uznali Bangers & Brews w miejscowości Bend w Oregonie, Tender Smokehouse w Celina w Teksasie oraz Ciao! Pizza & Pasta w Chelsea, w stanie Massachusetts.
(gd)

fot.Pexels.com/Yelp

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*