Myszy czy szczury w Walmarcie w Chicago?

Myszy czy szczury w Walmarcie w Chicago?

Walmart w chicagowskim Humboldt Park został zamknięty w wyniku inspekcji sanitarnej władz miasta. Dyrekcja placówki obiecała szybkie jej otwarcie.

Chicagowski Walmart przy North Avenue w Humboldt Park, na północnym zachodzie miasta, został zamknięty w wyniku inspekcji sanitarnej. Władze miasta poinformowały, że inspektorzy Departamentu Zdrowia Publicznego Chicago znaleźli na terenie supermarketu mysie odchody.

Natomiast była menedżer tej placówki handlowej powiedziała lokalnej telewizji, że chicagowski Walmart jest tak bardzo zaszczurzony, że gryzonie biegają swobodnie po posesji w biały dzień nie bojąc się ludzi. Dyrekcja sklepu nie skomentowała wypowiedzi byłej menedżer.

Na drzwiach wejściowych Walmartu przy 4650 W. North Ave., pojawiło się 7 sierpnia oficjalne powiadomienie z Chicagowskiego Departamentu Zdrowia, że licencja placówki jest zawieszona. Tego samego dnia zarząd sklepu poinformował, że chwilowo placówka jest wyłączona z działalności gospodarczej; przeproszono też klientów i obiecano, że wkrótce sklep zostanie ponownie otwarty.

(ao)

fot.Larry W. Smith/EPA/REX/Shutterstock

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*