Prostytutka postrzelona przez 88-letniego klienta

Niefortunnie skończyła się dla przedstawicielki najstarszego zawodu świata transakcja z 88-letnim klientem. Zamiast płatności za usługę otrzymała kulę w nogę.

Gene Sanderlin fot.Chicago Police

Do zdarzenia doszło 20 marca w chicagowskiej dzielnicy Rosemoor na południu miasta. 22-latka zaczepiła 88-letniego Gene’a Sanderlina, gdy ten wychodził ze sklepu. Razem udali się do domu mężczyzny, znajdującego się w rejonie 10400 South King Drive w Chicago.

Gdy sytuacja zaczęła się rozkręcać, kobieta grożąc konsekwencjami zażądała od seniora płatności. Poirytowany klient wyciągnął spod poduszki pistolet i pociągnął za spust. Kula przebiła jej lewe udo i utknęła w prawym. Ranna kobieta udała się do sąsiedniego domu po pomoc. Została przewieziona do szpitala Advocate Christ Lutheran w Oak Lawn.

Według prokuratury, po przybyciu policji mężczyzna zabarykadował się w domu. Wezwano specjalną jednostkę policyjną SWAT. Funkcjonariusze otoczyli dom i aresztowali krewkiego seniora.

Mężczyzny nie było na sali sądowej podczas przesłuchania w sprawie kaucji, które odbyło się 22 marca w sądzie powiatu Cook. Według policji odbywa on leczenie szpitalne w związku ze zdiagnozowaną chorobą mózgu.

Emerytowi, który nie miał ważnego pozwolenia na broń, postawiono zarzut przestępstwa z użyciem broni palnej. Z uwagi na jego stan zdrowia oraz brak historii kryminalnej sędzia powiatu Cook wyznaczył dla niego kaucję w wysokości 30 tys. dol.

(jm)

Categories: Chicago

Comments

  1. Anonim
    Anonim 23 marca, 2018, 07:28

    A co z panienka pewnie pozwie Chicago na miliony.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*