Aresztowania na przedmieściach: handel ludźmi i prostytucja

fot.Larry W. Smith/EPA-EFE/

70 amatorów usług prostytutek trafiło za kratki w Illinois podczas połączonej akcji policji stanowej i lokalnej. Od 1 stycznia do 4 lutego w ramach krajowej akcji pod nazwą National Johns Suppression Initiative aresztowano łącznie blisko 650 osób.

Policja Arlington Heights oraz funkcjonariusze z powiatów Lake i Cook zatrzymali zarówno amatorów płatnej miłości, jak i osoby zajmujące się handlem ludźmi. W powiecie Lake aresztowań dokonano w miejscowości Waukegan w okolicy 4100 Fountain Square Place. Zgodnie ze zwyczajem, policja publikuje nazwiska zatrzymanych. Są to: Evelio Marquez, Jeremy P. Hoen, Luis Lopez-Arellano, Raymond Berger, Luis E. Cardenas, Dionicio S. Pott i Elmer E. Rosales.

Z kolei w motelu w Arlington Heights u zbiegu ulic Arlington Heights i Algonquin Rd wpadli: Joshua Brodsky, Randolph Zarecky, Kevin Willing, Stephen Palanca, Kevin Ganac.

W całym kraju aresztowano 18 osób podejrzanych o handel ludźmi; udzielono także pomocy 12 dorosłym i trzem nieletnim zmuszanym do seksu.

(tz)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*