Konferencja Fundacji Baracka Obamy z udziałem gwiazd

Michelle i Barack Obama fot.Andrew Harrer /Pool/EPA

Koncert z udziałem rapera Chance’a oraz Glorii Estefan zakończy dwudniowy szczyt organizowany przez Fundację Baracka Obamy w Chicago. Konferencja, która odbędzie się 31 października i 1 listopada zgromadzi 500 działaczy środowiskowych z całego świata.

Pod koniec miesiąca w Chicago zjazd osobistości i gwiazd. Fundacja imienia byłego prezydenta, związanego z Wietrznym Miastem, organizuje szczyt poświęcony inicjatywom obywatelskim mającym zmieniać i przebudowywać świadomość społeczną. Uczestnicy, którzy będą obradować w Marriott Marquis McCormick Place wymienią doświadczenia, wezmą udział w szkoleniach, wysłuchają także liderów, wśród nich Michelle i Baracka Obamów oraz księcia Harry’ego, który specjalnie na tę okazję przyleci do Chicago.

Zakończeniem szczytu będzie uroczysty koncert, który odbędzie się w Wintrust Arena przy East Cermak Road i będzie to wydarzenie, w którym będą mogli uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Chicago.

Fundacja Baracka Obamy odpowiada nie tylko za tę konferencje, ale także za budowę przyszłej biblioteki prezydenckiej, która powstanie w Jackson Park na południu miasta. (tz)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*