16-letni uczeń zgwałcił 18-letnią koleżankę?

fot.Wokandapix/pixabay.com

fot.Wokandapix/pixabay.com

Policja w Oak Park koło Chicago prowadzi śledztwo w sprawie ataku seksualnego 16-letniego ucznia na 18-letnią koleżankę.

Do domniemanego gwałtu doszło na terenie Oak Park and River Forest High School w godzinach nocnych. W ramach dochodzenia śledczy przeprowadzają inspekcję terenów szkolnych oraz przeglądają nagrania z kilku kamer. Próbują też ustalić, którzy uczniowie mają dostęp do gmachu liceum po jego zamknięciu.

Policja określiła zdarzenie jako odosobniony przypadek i wyraziła przekonanie, że nikt nie powinien obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

Dotychczas nie wystosowano żadnych oficjalnych zarzutów w tej sprawie. To drugi w ostatnich tygodniach incydent o charakterze seksualnym w liceum Oak Park and River Forest. Niedawno nauczyciel angielskiego Jeremy Lind został oskarżony o utrzymywanie stosunków seksualnych z nieletnią uczennicą.

(ao)

Categories: Chicago
Tags: 16, 18, gwałt, uczeń

Comments

 1. Alojzy
  Alojzy 28 grudnia, 2015, 10:47

  Tytul artukulu jak z brukowca. Przedruk i tania sensacja. Nalezy dodac ze wydazylo sie to dziewiatego grudnia , Chicago Trubune napisalo o tym 22 grudnia , Dziennik Zwiazkowy ponad dwa tygodnie po wydarzeniu.

  Reply this comment
 2. Alojzy
  Alojzy 28 grudnia, 2015, 10:56

  Tytul jak z brukowca i przedruk. Wydarzylo sie to grudnia 9 , Chicago Tribune napisala 22 a Dziennik Zwiazkowy ponad dwa tygodnie po wydazeniu

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*