Polak wśród aresztownaych za prostytucję

30-letni Edward Przybycień znalazł się w grupie 10 osób, które trafiły za kratki w związku z rozbiciem grupy stręczycieli i prostytutek. Aresztowania sfinalizowały dwudniową akcję policji Aurory, wymierzoną nie tylko w osoby uprawiające najstarszy zawód świata, ale też w osoby korzystające z niej.

fot. Aurora Police Department

Edward Przybycień – drugi od lewej w górnym rzędzie. fot. Aurora Police Department

Wśród aresztowanych są mężczyźni i kobiety. Pułapka na amatorów seksu za pieniądze została zastawiona w prywatnej rezydencji. Akcją objęto kilka portali internetowych, które ogłaszają „usługi” seksualne – informuje komunikat prasowy policji Aurory.

Trzech mężczyzn zostało aresztowanych 8 maja pod zarzutem namawiania do nierządu, po tym jak odpowiedzieli na ogłoszenie umieszczone przez policję w internecie. Gdy mężczyźni przybyli na miejsce domniemanej schadzki i zaoferowali tajnej policjantce pieniądze za zbliżenie intymne, zostali aresztowani.

Następnego dnia policja Aurory dokonała pozostałych aresztowań. Tajny policjant odpowiedział na ogłoszenia w internecie i umówił się z kobietami zainteresowanymi zarobkowanem przy pomocy nierządu. Wszystkie zatrzymano, po tym, jak wyraziły gotowość do udziału w aktach seksualnych za pieniądze.

Policja Aurory podała nazwiska aresztowanych. Są to: 30-letni Edward W. Przybycien z Naperville, 45-letni Thaddeus Chase z Oswego oraz 42-letni Anthony Chirico z Montgomery.

O uprawianie prostytucji oskarżone są: 25-letnia Kandace L. Morales z Joliet, 26-letnia Samantha R. Lang z Joliet, 19-letnia Jessica L. Morris z Urbana oraz 37-letnia Rafael Medrano z Aurora.

26-letnia Crystal L. Turner z Aurora została oskarżona o uprawianie nierządu i posiadanie narkotyków. Policja znalazła w jej samochodzie heroinę.

20-letnia Lashonda R. McClinton z Chicago i 42-letnia Chunxia Lui z Hinsdale oskarżone zostały o uprawianie nierządu w kategorii poważnych przestępstw, ponieważ już w przeszłości były karane.

 (ao)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*