10 lat za napad na 13-latkę

Javier Prado fot.Kane County police

Chicagowianin, który przyznał się do próby obrabowania 13-latki w podmiejskim St. Charles, przyznał się do winy i został skazany na 10 lat więzienia.

W grudniu 2017 r. dziewczynka wracała ze szkoły ulicą Colley Drive, gdy złapał ją za rękę nieznajomy mężczyzna. 44-letni Javier Prado i zapytał dziewczynkę, czy ma przy sobie pieniądze. Gdy nastolatka ugryzła napastnika w ramię, ten powalił ją na ziemię i zaczął przeszukiwać. Dziewczynce udało się uwolnić, pobiegła do domu i zadzwoniła na policję.

Prado jest mieszkańcem południowych dzielnic Chicago. W zamian za przyznanie się do winy sąd skazał go na 10 lat więzienia, uznając 129 dni, które odsiedział już w areszcie powiatu Kane.

(jm)

Categories: Chicago

Comments

 1. Normals
  Normals 21 kwietnia, 2018, 14:46

  Sprawiedliwosc po amerykansku. Facet dostaje 10 lat wiezienia za nieudolna probe obrabowania dziecka, ktoremu w sumie nic sie nie stalo. Natomiast mloda muzulmanka z rodziny imigranckiej za zamordowanie swojego nowonarodzonego dziecka poprzez wyrzucenie go przez okno wiezowca dostaje $500 mandatu i dwa lata w nadzoru kuratorskiego. To jest sprawiedliwosc?

  Reply this comment
 2. Yankes
  Yankes 21 kwietnia, 2018, 19:55

  To jest twoj dom Normals…..jedyny

  Reply this comment
  • Normals
   Normals 22 kwietnia, 2018, 16:43

   Nie Yankees, ja mam dwa domy natomiast jedynym domem dla ciebie jest Polska. Ta w ktorej policjanci na brudnej podlodze w kiblu morduja Igora Stachowiaka i nie spotykaja ich zadne konsekwencje. To ja zdecydowanie jednak wole moj amerykanski dom.

   Reply this comment
 3. Anonim
  Anonim 21 kwietnia, 2018, 22:22

  Normals … To jest właśnie dzisiejszy świat … gdyby była innego wyznania pewnie trafiła by na długie lata do więzienia!

  Reply this comment
 4. Yankes
  Yankes 23 kwietnia, 2018, 00:12

  Mylisz sie Normalas- Ja mam dwa domy, ale wprzeciwiestwie do ciebie nie mam zwatpien tylko wiare w kazdy nastepny dobry dzien Zamiast pesymizmu , katastrofizmu i zidiocenia….. pasje i optymizm Mam tez uczucia wyzsze – skupie sie na milosci – bo wlasnie nia darze Polske i Ameryke oraz rodzine ktora mieszka po jednej i drugiej stronie oceanu

  Reply this comment
 5. jozef-kz
  jozef-kz 23 kwietnia, 2018, 02:44

  tylko 10 lat? Powinien dożywocie dostać :/

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*