Urlop z pracy i od męża

Huma Abedin, zatrudniona przez sekretarza stanu Hillary Rodham Clinton w charakterze doradcy, a zarazem żona byłego kongresmana, demokraty z Nowego Jorku Anthony´ego Weinera, wzięła urlop z pracy i od swego męża.

 

Jak wiadomo, Weiner zabawiał się rozsyłaniem swoich fotografii, w tym również w slipach i bez koszulki, kobietom, z którymi utrzymywał internetowy kontakt, lecz nigdy osobisty. Choć nie naruszył prawa, to skandal stał się tak głośny, że po krótkim oporze uległ naciskom i zrezygnował z dalszej służby w Kongresie.

 

W tym czasie jego żona, którą Weiner poślubił zaledwie rok wcześniej, towarzyszyła sekr. Clinton w podróży po Bliskim Wschodzie. Okazało się, że jest w ciąży. Jak wyglądało spotkanie małżonków, nie trudno się domyśleć.

 

Różne źródła podają, że Huma Abedin wyprowadziła się z domu i na razie nie widzi powodu do utrzymywania kontaktów z mężem.

 

Przed rezygnacją z Kongresu Weiner powiedział, że będzie szukać pomocy fachowców i podda się terapii.

 

W ub. tygodniu nowojorskie gazety podały informację o wstąpieniu Weinera do ośrodka rehabilitacyjnego. O jego planach na przyszłość nic nie wiadomo.

 

(HP – eg)

Categories: Polityka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*