Syn Schwarzennegera

Nieślubne dziecko Arnolda Schwarzeneggera urodziło się w tym samym tygodniu, w którym przyszedł na świat jego najmłodszy syn z prawego łoża, Christopher.

 

Media rzuciły się do poszukiwania miejsca zamieszkania matki nieślubnego syna byłego gubernatora Kalifornii natychmiast po wyprowadzce jego żony, Marii Shriver, z ich wspólnej rezydencji. Wyznanie w tej sprawie było powodem separacji małżonków po 25 latach pożycia.

 

Kochanka Schwarzennegera zidentyfikowana jako Mildred Patricia Baena pracowała dla nich jako gosposia przez dwadzieścia lat, do stycznia  tego roku.

 

Nikt jeszcze nie wyjaśnił przyczyny, która po tylu latach milczenia skłoniła Schwarzennegera do wyja- wienia tajemnicy. Przypuszcza się, że z jakiegoś powodu kobieta zaczęła go szantażować.

 

Fotografia chłopca za- mieszczona w MySpace jego matki faktycznie przypomina ojca, szczególnie z okresu, gdy ów aktor-polityk był młodszy. Baena mieszka z synem w wygodnym, 4-sypialniowym domu. Chłopiec uchodzi za miłe dziecko. Często wyprowadza swego psa na spacery, gra z dziećmi z sąsiedztwa w koszykówkę i pływa w basenie na własnym podwórku. Nie wiadomo, czy zdawał sobie sprawę, kto jest jego biologicznym ojcem. W akcie urodzenia, w rubryce „nazwisko ojca” figuruje były mąż jego matki. W papierach rozwodowych nie ma jednak mowy o wspólnym nieletnim dziecku tego małżeństwa, które rozpadło się w 2007 roku.

 

(FN – eg)

Categories: Polityka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*